13 Φεβ

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης / Εξυπηρέτησης Πελατών

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης / Εξυπηρέτησης Πελατών Στη θέση αυτή θα πρέπει να παρακολουθούνται και να προγραμματίζονται εργασίες που αφορούν στη διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη, όπως και στην υποστήριξη εργασιών που αφορούν στην έρευνα αγοράς, στην προβολή και στις...

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Πανελλήνια [VODAFONE]

Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vodafone επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας 1st Level Tech Support / Εκπροσώπους Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται για λογαριασμό της Vodafone ή συνεργαζόμενης με αυτή εταιρίας σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα

25 Μαι
Αθήνα [ACTION LINE]

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις, αναζητά άτομα για την θέση του Υπάλληλου γραφείου διαχείρισης υφιστάμενου πελατολογίου στο τμήμα Retention μεγάλου Ασφαλιστικού Οργανισμού , με άμεση διαθεσιμότητα, στην Αθήνα.   Περιγραφή θέσης / Αρμοδιότητες: Παρουσίαση προτάσεων και

25 Μαι
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Μιλάτε γερμανικά; Έχετε εξαιρετική γνώση γερμανικών και διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει η υπομονή, η ευγένεια και η προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών από τις μεγαλύτερες

24 Μαι
Πανελλήνια [Γνωστή εταιρία]

Γνωστή εταιρία ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών για μόνιμη τηλεφωνική απασχόληση στο τμήμα εισερχόμενων – εξερχόμενων κλήσεων. Πλήρης ή μερική απασχόληση. Μισθός βάσει ωραρίου και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

21 Μαι
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλος Τμήματος Ενημέρωσης Υποστήριξης Ασθενών Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Πολύ καλή γνώση Η/Υ Καλή γνώση αγγλικών Άριστη επικοινωνιακή ικανότητα Δίπλωμα οδήγησης Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση Άριστο περιβάλλον εργασίας [Για να