13 Φεβ

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης / Εξυπηρέτησης Πελατών

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Διοικητικής Υποστήριξης / Εξυπηρέτησης Πελατών Στη θέση αυτή θα πρέπει να παρακολουθούνται και να προγραμματίζονται εργασίες που αφορούν στη διοικητική και γραμματειακή υποστήριξη, όπως και στην υποστήριξη εργασιών που αφορούν στην έρευνα αγοράς, στην προβολή και στις...

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Μιλάτε Γερμανικά; Έχετε εξαιρετική γνώση Γερμανικών και διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει υπομονή, ευγένεια και προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών από τις μεγαλύτερες

17 Αυγ
Αθήνα [E-Shop Φαρμακείου]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών & διαχείρισης παραγγελιών e-shop, από μεγάλο φαρμακείο στα Νότια Προάστια. Παροχές εταιρείας: Πλήρες πακέτο

17 Αυγ
Πανελλήνια [Γνωστή εταιρία]

Γνωστή εταιρία ζητεί και προσλαμβάνει άμεσα Στελέχη Εξυπηρέτησης Πελατών για μόνιμη τηλεφωνική απασχόληση στο τμήμα εισερχόμενων – εξερχόμενων κλήσεων. Πλήρης ή μερική απασχόληση. Μισθός βάσει ωραρίου και ασφάλιση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Αυγ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Atlas, εταιρία που ανήκει στον όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρίας Vodafone Greece αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Υπάλληλος Τεχνικής Υποστήριξης Περιγραφή θέσης: Διαχείριση τεχνικών προβλημάτων εταιρικών πελατών σταθερής τηλεφωνίας και internet, DSL, VDSL Ενημέρωση για

14 Αυγ
Αθήνα [Αθλητική Σχολή]

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ στο Παλαιό Φάληρο ζητεί ΚΟΠΕΛΑ για εξυπηρέτηση πελατών – πωλήσεις, πλήρης απασχόληση 15.00 – 22.00 καθημερινά. Απαραίτητα προσόντα: άριστες