23 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

Η εταιρία προσφέρει:

Το Terra Maltese Natural Retreat,

4 αστέρων ξενοδοχειακό συγκρότημα
 στη Φτελιά Μυκόνου,
αναζητά για τη σεζόν 2018

Καμαριέρα Ξενοδοχείου

Απαραίτητα προσόντα για την υποψήφια:

• Εμπειρία σε θέση καμαριέρας σε ξενοδοχείο 3* ή 4 *
• Να γνωρίζει καλά Αγγλικά
• Πνεύμα ομαδικότητας και υπευθυνότητας
• Πρόθυμη για την εργασία γενικού καθαρισμού της μονάδας
• Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
• Να έχει επαγγελματική – ευγενική συμπεριφορά
• Επιθυμητή φωτογραφία στο βιογραφικό

Προσφέρουμε:

• Πλήρη ασφάλιση
• Στέγαση για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Μυκόνου
• Διατροφή στο ξενοδοχείο
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών :

manager@terramaltese.com

HOTEL MANAGER

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Δήμος Κερκυραίων [ΑΚΤΗ ΓΕΦΥΡΑ Α.Ε.]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Ninos Hotels στην Κέρκυρα για τη στελέχωση των ξενοδοχείων της Blue Princess Beach Hotel 4 αστέρων All Inclusive, Λιαπάδες, Saint George Palace 4 αστέρων All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και των νέων ξενοδοχείων της Porto Demo Boutique Hotel 4 αστέρων Plus All Inclusive, Άγιος Γεώργιος Πάγων και Amour Holiday Resort 4 αστέρων All Inclusive, Σιδάρι, για

15 Ιαν
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

Ο όμιλος Blue Lagoon Group επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχειακό συγκρότημα Palazzo Del Mare στην περιοχή Μαρμάρι της νήσου Κω, για τη θερινή σεζόν 2019: Καμαριέρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος γυμνασίου-λυκείου Απαραίτητη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ομαδικότητα στην εργασία και ευχέρεια στην

15 Ιαν
Δήμος Μυκόνου [ROCABELLA RESORTS ΜΥΚΟΝΟΣ]

Το ξενοδοχείο Rocabella Mykonos Hotel στον Άγιο Στέφανο Μυκόνου ζητεί να προσλάβει έμπειρη Καμαριέρα για εποχική απασχόληση (Απρίλιος-Οκτώβριος). Παρέχεται διαμονή και διατροφή. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση: 2 χρόνια Γνώση αγγλικών: Θα συνεκτιμηθεί περαιτέρω Τα βιογραφικά να

15 Ιαν
Αθήνα [ROYAL OLYMPIC ]

Το ξενοδοχείο Royal Olympic στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει: Καμαριέρα / Καθαρίστρια Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Θετική συμπεριφορά Ευχέρεια στην επικοινωνία Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευχάριστη προσωπικότητα

15 Ιαν
Δήμος Ρεθύμνης [ALIANTHOS GARDEN]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Alianthos Garden, δυναμικότητας 96 δωματίων, βρίσκεται στο χωριό Πλακιάς νότια του Νομού Ρεθύμνης το οποίο επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 (15 Απριλίου έως 5 Νοεμβρίου): Καμαριέρα Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Προϋπηρεσία στη θέση αυτή σε ξενοδοχεία (3 - 5 αστέρων)