23 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

Η εταιρία προσφέρει:

Το Terra Maltese Natural Retreat,

4 αστέρων ξενοδοχειακό συγκρότημα
 στη Φτελιά Μυκόνου,
αναζητά για τη σεζόν 2018

Καμαριέρα Ξενοδοχείου

Απαραίτητα προσόντα για την υποψήφια:

• Εμπειρία σε θέση καμαριέρας σε ξενοδοχείο 3* ή 4 *
• Να γνωρίζει καλά Αγγλικά
• Πνεύμα ομαδικότητας και υπευθυνότητας
• Πρόθυμη για την εργασία γενικού καθαρισμού της μονάδας
• Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
• Να έχει επαγγελματική – ευγενική συμπεριφορά
• Επιθυμητή φωτογραφία στο βιογραφικό

Προσφέρουμε:

• Πλήρη ασφάλιση
• Στέγαση για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Μυκόνου
• Διατροφή στο ξενοδοχείο
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών :

manager@terramaltese.com

HOTEL MANAGER

Σχετικες Αγγελιες

13 Μαι
Μύκονος [beach addict]

Ζητειται πωλητρια για μαγαζι με μαγιο στη χωρα . Πληρης απασχοληση. Υπαρχει δυνατοτητα και για part-time. Απαραιτητα αγγλικα. Δεν δινεται διαμονη. τηλ. 6944995720 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

23 Μαι
Πειραιάς [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ και ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ για φύλαξη σκάφους.. Το ωράριο απασχόλησης είναι: -Πλήρες και κυλλιόμενο. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ) -Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ) -Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ) -Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ) Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327...

... και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Tags:

23 Μαι
Αθήνα [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ!!!!! Η εταιρία OCEANIC SECURITY A.E. επιθυμεί να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας στο κέντρο της Αθήνας(περιοχή Καλλιμάρμαρο. Απαραίτητη προϋπόθεση: - Άδεια εργασίας security σε ισχύ. - Γνώση αγγλικών ( όχι πτυχίο ) - Το ωράριο θα είναι πλήρες και κυλλιόμενο 8ωρο. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ στο τηλ.6987851764/2610454327 ή αποστείλτε μας το βιογραφικό σας στο andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα Security Κέντρο Αθήνας

22 Μαι
Δήμος Μυκόνου [SKYROS AMMOS HOTEL]

Καμαριέρα Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Portes Mykonos Suites Villas, στον Γλάστρο Μυκόνου, ζητά να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν του 2019, καμαριέρα. Ο συγκεκριμένος ρόλος επιδιώκει τις υπηρεσίες καθαριότητας στα δωμάτια του ξενοδοχείου καθώς και στους κοινόχρηστους χώρους, σύμφωνα με τις οδηγίες και τα

22 Μαι
Δήμος Μυκόνου [Mykonos Panormos Villas]

Καμαριέρα Η εταιρία Mykonos Panormos Villas ζήτα να προσλάβει για την καλοκαιρινή σεζόν του 2019 καμαριέρες / καθαρίστριες. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή (κατά προτίμηση σε συγκρότημα βιλών) Καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας Βασική γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί