23 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

Η εταιρία προσφέρει:

Το Terra Maltese Natural Retreat,

4 αστέρων ξενοδοχειακό συγκρότημα
 στη Φτελιά Μυκόνου,
αναζητά για τη σεζόν 2018

Καμαριέρα Ξενοδοχείου

Απαραίτητα προσόντα για την υποψήφια:

• Εμπειρία σε θέση καμαριέρας σε ξενοδοχείο 3* ή 4 *
• Να γνωρίζει καλά Αγγλικά
• Πνεύμα ομαδικότητας και υπευθυνότητας
• Πρόθυμη για την εργασία γενικού καθαρισμού της μονάδας
• Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
• Να έχει επαγγελματική – ευγενική συμπεριφορά
• Επιθυμητή φωτογραφία στο βιογραφικό

Προσφέρουμε:

• Πλήρη ασφάλιση
• Στέγαση για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Μυκόνου
• Διατροφή στο ξενοδοχείο
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών :

manager@terramaltese.com

HOTEL MANAGER

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιουλ
Πανελλήνια [CASA DI GRECO]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΡΙΑ ΣΤΗ ΒΟΥΡΒΟΥΡΟΥ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ, ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΓΙΑ ΔΙΜΗΝΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗ Κος Μάρκος 6944905607

24 Ιουλ
Μύκονος [Mykonos Cruises]

Ζητείται υπεύθυνος operation σε τουριστικό γραφείο της Μυκόνου. Αρμοδιότητες: Επίβλεψη, συντονισμός και προγραμματισμός τουριστικών δραστηριοτήτων Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη θέση εργασίας, καλό μισθό Αποστολή βιογραφικών: counter2@bbt.gr

24 Ιουλ

Ζητείται άτομο για εργασία πάνω σε καΐκι για τις μονοήμερες κρουαζιέρες που οργανώνει η εταιρεία στη Μύκονο. Πλήρης απασχόληση. Αρμοδιότητες: Συντονισμός και βοήθεια στις τουριστικές δραστηριότητες της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά, Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: καλό μισθό

24 Ιουλ

Ζητείται άτομο με δίπλωμα skipper. Η Mykonos Cruises ζητά skipper για παραδοσιακό καίκι για τις τουριστικές δραστηριότητες της στη Μύκονο. Πλήρης απασχόληση. Επιθυμητή προϋπηρεσία και απαραίτητη γνώση αγγλικών. Αποστολή βιογραφικών: counter2@bbt.gr

19 Αυγ
Καλλιθέα [Προπό Καλλιθέα]

Άριστη γνώση μηχανών, υπολογιστών, με εμπειρία, κάτω των 30 ετών, ανεξαρτήτως φύλου, αποκλείονται οι παίχτες Είδος Εργασίας: Μερική απασχόληση, Προσωρινός