23 Μαι

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ

Μύκονος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ
Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΔΩΜΑΤΙΩΝ ΚΑΙ ΧΩΡΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟΥ

Η εταιρία προσφέρει:

Το Terra Maltese Natural Retreat,

4 αστέρων ξενοδοχειακό συγκρότημα
 στη Φτελιά Μυκόνου,
αναζητά για τη σεζόν 2018

Καμαριέρα Ξενοδοχείου

Απαραίτητα προσόντα για την υποψήφια:

• Εμπειρία σε θέση καμαριέρας σε ξενοδοχείο 3* ή 4 *
• Να γνωρίζει καλά Αγγλικά
• Πνεύμα ομαδικότητας και υπευθυνότητας
• Πρόθυμη για την εργασία γενικού καθαρισμού της μονάδας
• Γνώση και σεβασμός στους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας
• Να έχει επαγγελματική – ευγενική συμπεριφορά
• Επιθυμητή φωτογραφία στο βιογραφικό

Προσφέρουμε:

• Πλήρη ασφάλιση
• Στέγαση για όσους δεν είναι μόνιμοι κάτοικοι Μυκόνου
• Διατροφή στο ξενοδοχείο
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών :

manager@terramaltese.com

HOTEL MANAGER

Σχετικες Αγγελιες

31 Μαι
Πανελλήνια [SIMON KING APARTMENTS]

ΚΑΜΑΡΙΕΡΑ Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΤΙΟΤΗΤΑ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΑΜΕΣΗ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΙΣΘΟΣ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟΣ

18 Ιουν
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα housekeeping Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση Αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον εργασίας

18 Ιουν

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα housekeeping Απογευματινή Καμαριέρα Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακή μονάδα Καλή γνώση Αγγλικών Προσφέρουμε: Εποχιακή απασχόληση Άριστο περιβάλλον

15 Ιουν
Γέρακας

ΓΡΑΜΜΑΤΈΑΣ με γνώσεις υπολογιστών, Αγγλικών, Διακόσμησης από εταιρεία εμπορική στον χώρο της κατασκευής και ανακαίνισης κτιρίων, αρχικά μερική απασχόληση,

15 Ιουν
Δήμος Ηρακλείου [IN GLOBE LTD]

Η INGLOBE για λογαριασμό ξενοδοχείου 5 αστέρων στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά υποψήφιες για την κάλυψη της θέσης: Housekeeper / Καμαριέρα Το ξενοδοχείο βρίσκεται στη χρυσαφένια αμμουδιά της Λυττού στη βόρεια ακτή της Κρήτης. Για όλα τα άλλα το χωριό Ανάληψη είναι μόλις 5 λεπτά με τα πόδια. Είναι ένα ήσυχο σημείο με