12 Φεβ

Προσωπικό Υποδοχής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Προσωπικό Υποδοχής για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων. Η αναζήτηση αφορά τη θερινή σεζόν 2018. Στείλε μας το βιογραφικό σου, εντός 48 ωρών θα λάβεις απάντηση και θα έχεις την ευκαιρία να συνδεθείς με μοναδικές ευκαιρίες στον χώρο του τουρισμού! [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [Constantinou Bros Hotels]

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο, στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών της μονάδων: Λειτουργό Τμήματος Προσωπικού Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου ή αντίστοιχης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα εργασίας σε ομάδα

16 Αυγ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Ζητείται Προσωπικό Πωλήσεων για τα καταστήματα Τερκενλής στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις H/Y Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα, ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Άριστο περιβάλλον

10 Αυγ

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται: Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

08 Αυγ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Εμπορική εταιρία στον χώρο της ένδυσης αναζητά στέλεχος για τη θέση του Υπεύθυνου Εκπαίδευσης Προσωπικού Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 2ετής προϋπηρεσία στον χώρο της ένδυσης Ικανότητα γρήγορης απορρόφησης γνώσεων Αναλυτική σκέψη Ευχέρεια έκφρασης στον γραπτό και στον προφορικό λόγο

07 Αυγ
Πανελλήνια [MD STUDIES & RECRUITMENT]

Η εταιρία μας αναζητά άτομα να εργαστούν άμεσα σε συνεργείο καθαρισμού στη Γερμανία. Προσωπικό για Συνεργείο Καθαρισμού Απαιτούνται: Γνώση Γερμανικών σε επίπεδο Α1+ Δίπλωμα αυτοκινήτου κατηγορίας Β' και κάτοχος αυτοκινήτου προϋπηρεσία  Παρέχονται πολύ καλές αποδοχές και πλήρης ασφάλιση.