12 Φεβ

Προσωπικό Υποδοχής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Προσωπικό Υποδοχής για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων. Η αναζήτηση αφορά τη θερινή σεζόν 2018. Στείλε μας το βιογραφικό σου, εντός 48 ωρών θα λάβεις απάντηση και θα έχεις την ευκαιρία να συνδεθείς με μοναδικές ευκαιρίες στον χώρο του τουρισμού! [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ...

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Πανελλήνια [AQUILA HOTELS & RESORTS]

Η Aquila Hotels Resorts, είναι ένας από τους πλέον καινοτόμους ξενοδοχειακούς ομίλους της Κρήτης – διαθέτοντας τέσσερις από τις πιο διάσημες μονάδες 5* του νησιού. Η φιλοξενία είναι για εμάς τρόπος ζωής και η πολυτέλεια, το πάθος μας. Η έμπειρη ομάδα καταρτισμένου ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή εμπειρία

22 Οκτ
Πανελλήνια [ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΝΙΑ]

Τα ξενοδοχεία Μεγάλη Βρεταννία King George είναι από τα πιο ιστορικά ξενοδοχεία των Αθηνών, διεθνώς αναγνωρισμένα για την εξαιρετική ποιότητα της εξυπηρέτησης των πελατών και των παροχών προς τους φιλοξενούμενους. Η Μεγάλη Βρεταννία το King George είναι μέλη της αλυσίδας Luxury Collection της Marriott International Inc, με

19 Οκτ
Πανελλήνια [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Υπάλληλος Υποδοχής / Night Auditor Απαραίτητα προσόντα: Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής (προφορικός και γραπτός λόγος) - γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον

19 Οκτ
Πανελλήνια [AXEL ACCESSORIES ΑΕ]

Περιγραφή: Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα στοιχεία που την έχουν διατηρήσει σε μια συνεχώς

18 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΕΔΗΚ ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε]

Η αλυσίδα supermarket ΚΡΗΤΙΚΟΣ Α.Ε., δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία στον χώρο του λιανεμπορίου, σε όλη την Ελλάδα, αναζητά προσωπικό στην περιοχή της Αττικής για το παρακάτω τμήμα: Μανάβικο Τι ζητάμε: Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3 ετών σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή Επικοινωνιακή και