12 Φεβ

Προσωπικό Υποδοχής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται Προσωπικό Υποδοχής για στελέχωση ξενοδοχειακών μονάδων. Η αναζήτηση αφορά τη θερινή σεζόν 2018. Στείλε μας το βιογραφικό σου, εντός 48 ωρών θα λάβεις απάντηση και θα έχεις την ευκαιρία να συνδεθείς με μοναδικές ευκαιρίες στον χώρο του τουρισμού! [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ...

Σχετικες Αγγελιες

25 Μαι
Πανελλήνια [SEITANIDIS SECURITY]

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης κτιριακών εγκαταστάσεων. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές γνώσεις αγγλικών Βασικές γνώσεις

25 Μαι

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης μεγάλων πολυκαταστημάτων στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές

25 Μαι

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης μεγάλων εμπορικών κέντρων. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές γνώσεις αγγλικών Βασικές γνώσεις

25 Μαι

Προσωπικό Ασφαλείας / Φύλακες για τη στελέχωση της φύλαξης λιμενικών εγκαταστάσεων. Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εργασίας προσωπικού ασφαλείας Ν. 2518/97 σε ισχύ Απόφοιτος μέσης εκπαίδευσης Δυνατότητα για πλήρη ή μερική απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες Βασικές γνώσεις αγγλικών Βασικές γνώσεις

24 Μαι
Πανελλήνια [Crowne Plaza / Holiday Inn / Holiday Suites]

To ξενοδοχείο Holiday Inn της Αττικής Οδού ζητεί: Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής άνδρα έως 40 ετών με άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση Opera. Απαραίτητη η τριετής προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Αναμένεται προσαρμογή της επικοινωνίας με