12 Φεβ

ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΟΠΕΛΕΣ ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΓΙΑ ΣΕΡΒΙΣ ΓΙΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ ΚΑΙ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΒΑΡΔΙΑ.ΩΡΕΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 16.00-21.00
Αρμοδιότητες: ΣΕΡΒΙΣ,ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΣΕΡΒΙΣ
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

28 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Παπαδόπουλος Δημήτριος]

Ζητούνται εμφανίσιμες κοπέλες για βραδινή εργασία σε παμπ. Ευχάριστο περιβάλλον, σταθερό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστό στα ποτά.6977661435 6980337072

27 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Separe]

Κατω Ηλιουπολη Αρμοδιότητες: BAR ή Service Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία και ανω τον 20 ετων Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρια στο Bar ή στο Service ή και στα δυο

20 Οκτ
Θεσσαλονίκη

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727 (ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 18.00-20.00.

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Marketing]

Η Eleven Marketing πρωτοπόρος στον χώρο του Marketing, στο πλαίσιο της δυναμικής της ανάπτυξης, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Στέλεχος Marketing Εάν σας ενδιαφέρει να συνεργαστείτε με μια εταιρία που προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον γεμάτο προκλήσεις Πλήρη εκπαίδευση και ανάπτυξη των στελεχών της

19 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /