11 Φεβ

Ζητείται πωλητής για τουριστικά είδη και κοσμήματα με ημιπολύτιμες πέτρες.

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλητής για τουριστικά είδη και κοσμήματα με ημιπολύτιμες πέτρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε το 2310930791 (https://demchrys-jewelry.gr/)
Αρμοδιότητες: Πώληση των προϊόντων της εταιρίας μας χοντρικώς σε ανάλογες επιχειρήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Διάθεση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Θεσσαλονίκη Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ALL ABOUT CONCEPT]

Γνωστός οίκος μόδας ζητά Πωλητή ή Πωλήτρια για το κατάστημά της στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 30 ετών Να ασχολείται με τη μόδα / styling Εμπειρία στον χώρο θα εκτιμηθεί Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες Επαγγελματισμός και συνέπεια Οργανωτικότητα Άριστη γνώση

13 Αυγ
Αθήνα [Πάροχος Online Προγραμμάτων Ξενοδοχείων]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ με έδρα το εξωτερικό, πάροχος online προγράμματος για ξενοδοχεία σε 20 χώρες, ζητεί συνεργάτη/συνεργατιδα έως 30 ετών, εμφανίσιμο/η, επικοινωνιακό/ή,

10 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Εταιρία Marketing]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΜΕΣΑ νέοι για πωλήσεις και προώθηση. -Όρεξη για μάθηση -Ομαδικό πνεύμα -Ευγενική παρουσία Παρέχονται υψηλές αμοιβές, Bonus αποδοτικότητας, δυνατότητα εξέλιξης

09 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Βλάχος Γεώργιος]

Ζητείται τατουατζής, άνδρας ή γυναίκα, για την περιοχή της Τούμπας. Μισθός ικανοποιητικός + bonus. Τηλ. επικοινωνίας: 6974520527