11 Φεβ

Ζητείται πωλητής για τουριστικά είδη και κοσμήματα με ημιπολύτιμες πέτρες.

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται πωλητής για τουριστικά είδη και κοσμήματα με ημιπολύτιμες πέτρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ καλέστε το 2310930791 (https://demchrys-jewelry.gr/)
Αρμοδιότητες: Πώληση των προϊόντων της εταιρίας μας χοντρικώς σε ανάλογες επιχειρήσεις
Απαραίτητα Προσόντα: Διάθεση

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται πωλητής-τρια ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη ή μερική απασχόληση. Απαραίτητα Προσόντα: - Προυπηρεσία στο είδος θα συνεκτιμηθεί. - Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Επικοινωνιακές ικανότητες ,αμεσότητα,αποτελεσματικότητα στην πώληση. -Υπευθυνότητα και οργάνωση. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές εξέλιξης. Καταστήματα: Εύοσμος, Θέρμη Θεσσαλονίκης Αποστολή βιογραφικού...

... στο email:loukasbagno@gmail.com
Παρακαλούμε να επισυνάψετε φωτογραφία στο βιογραφικό σας.

Tags:

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητή Εξωτερικού για τις αγορές της Βόρειας Ευρώπης Κωδικός: 29054/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [DRX E.E.]

Πωλητής/Πωλήτρια Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Επιθυμητά Προσόντα:Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Η εταιρία προσφέρει:

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Θες3D]

Ζητείται άτομο με εμπειρία στην τρισδιάστατη εκτύπωση (3D PRINTING), με απαραίτητες γνώσεις των προγραμμάτων BLENDER και Z BRUSH. Βιογραφικά στο: info@thes3d.gr

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Γεωργία Τσαγκαλίδου/Nail o\'clock]

Ζητείται τεχνήτρια νυχιών από nail studio στην περιοχή Τούμπας Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 χρόνια σε αντίστοιχη θέση με εμπειρία και γνώσεις σε gel και nail art. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: