11 Φεβ

Ψηστης τυλιχτης έμπειρος για σεζόν στιν Σκιάθος ευχαριστώ !!

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

: Τυλιχτής-τρια, Ψήστης, Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη εμπειρία στις αντίστοιχες θέσεις. Απαραίτητη κατοχή δίκυκλου για τον διανομέα. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα.

16 Μαι

Τυλιχτής-τρια, Ψήστης, Διανομέας, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών. Απαραίτητη γνώση της περιοχής του κέντρου και της Δυτικής Θεσσαλονίκης. Απαραίτητη κατοχή δίκυκλου Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Μισθό, ασφάλιση, επιδόματα, δώρα.

13 Μαι
Σκιάθος [ATRIUM HOTEL SKIATHOS]

Το ξενοδοχείο ATRIUM HOTEL\*\*\*\*στη Σκιάθο, επιθυμεί να προσλάβει για την *σαιζόν 2018*: *ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ* *Aπαιτούμενα προσόντα**: * * Εκπαίδευση στις

11 Μαι
Κέρκυρα [ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ]

Ζητείται μάγειρας ή βοηθός μάγειρα, ψήστης τυλιχτής από εστιατόριο ψησταριά στην Κέρκυρα. Σοβαρές προτάσεις. ΤΗΛ. 6972289722

02 Μαι
Σκιάθος [Princess Resort]

Το Princess Resort, στη Σκιάθο, μέλος της συλλογής Santikos Collection, αναζητά για το καλοκαίρι του 2018: Οδηγό Ξενοδοχείου Ένας οδηγός ξενοδοχείου, οδηγεί