11 Φεβ

Ψηστης τυλιχτης έμπειρος για σεζόν στιν Σκιάθος ευχαριστώ !!

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Ψήστη για το κατάστημα της Παλλήνης. Προφίλ

14 Νοε
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για πλήρη απασχόληση Ψήστη για το κατάστημα της Νέας Ερυθραίας.

13 Νοε
Αθήνα [ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ VODAFONE]

Ζητείται έμπειρος υπάλληλος σε κατάστημα κινητής τηλεφωνίας στην Νέα Σμύρνη Αττικής. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: Πώληση κ Προώθηση

12 Νοε
Δήμος Σκιάθου [ELIVI HOTELS]

Το Elivi Skiathos βρίσκεται στο νησί της Σκιάθου και σκοπός του είναι να προσφέρει υπηρεσίες υψηλού επιπέδου 5 αστέρων. Εμπνευσμένο από τη μοναδική φύση και κληρονομιά της περιοχής, τη γνωστή ελληνική φιλοξενία, κύριος στόχος μας είναι να προσφέρουμε μια πιο εξατομικευμένη και διαισθητική υπηρεσία και

12 Νοε