11 Φεβ

Ψηστης τυλιχτης έμπειρος για σεζόν στιν Σκιάθος ευχαριστώ !!

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Δήμος Σκιάθου [Portobello]

Ζητείται Μάγειρας / Ψήστης και Μάγειρας Κρύας Κουζίνας με προϋπηρεσία για πλήρης απασχόληση στο εστιατόριο Portobello στην Σκιάθο μέχρι αρχές Οκτώβρη. Παρέχονται καλές αποδοχές, πλήρης ασφάλιση, διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

31 Ιουλ
Μύκονος [ευη]

ψηστης τυλιχτης Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρια Επιθυμητά Προσόντα: να διαθετει αυτοκινητο η.. μηχανακι Η εταιρία προσφέρει:διαμονη διατροφη ασφαλεια μισθο 1700 ευρ

20 Αυγ
Αθήνα [COSMOROES]

Η Εταιρεία Γενικού Τουρισμού COSMOROES Travel με έδρα την Αθήνα ζητά έμπειρους εργαζόμενους πλήρους απασχόλησης, σύμβαση αορίστου χρόνου. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ

18 Αυγ
Σκιάθος [Ενοικιαζομενα Δωματια]

Ζητείται άτομο για κάλυψη θέσης υπευθύνου καθαριότητας και εξυπηρέτησης πελατών σε ενοικιαζόμενα δωμάτια στον Κολιό Σκιάθου, για την επόμενη σεζόν.

16 Αυγ
Πανελλήνια [ΕΥΡΩΚΛΙΝΙΚΗ]

Ο όμιλος Ευρωκλινικής είναι ένα από τα πλέον σύγχρονα διαγνωστικά, χειρουργικά και θεραπευτικά κέντρα της χώρας. Από την ίδρυσή της το 1998 διαδραματίζει σταθερά πρωταγωνιστικό ρόλο στον χώρο της ιδιωτικής υγείας και αποτελεί σημείο αναφοράς για την ασυναγώνιστη ποιοτικά φροντίδα υγείας και την