11 Φεβ

Ψηστης τυλιχτης έμπειρος για σεζόν στιν Σκιάθος ευχαριστώ !!

Σκιάθος Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Φεβ
Σκιάθος [Mystery Skiathos Lyxury Residence]

Πρόκειται για ένα συγκρότημα πολυτελών σουιτών με pool Bar-Restaurant. Ζητείται σερβιτόρος για σέρβις πρωινού-BAR -εστιατόριο Αρμοδιότητες: Σέρβις πρωινού- Bar εστιατόριου Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά, προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση τουλάχιστον 2ετία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις Barista-Bartender Η εταιρία προσφέρει:Διαμονή, διατροφή, ασφάλιση

02 Φεβ
Σκιάθος [Kivo art & gourmet Hotel]

Το Boutique Ξενοδοχείο Kivo της Σκιάθου αναζητεί Σερβιτόρους για το Gourmet εστιατόριο του Ξενοδοχείου Απαραίτητα Προσόντα προυπηρεσία σε αντιστιχες θέσεις, Καλή γνώση Αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: Καλή γνώση από κρασιά, Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επαγγελμάτων, Έξτρα ξένη γλώσσα Το ξενοδοχείο προσφέρει μισθός αναλόγως προσόντων, Διαμονή, Διατροφή καθώς και μεταφόρα από τα δωμάτια πρωσοπικού προς το ξενοδοχείο

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η Ρeople at Work Ηellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. O πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία

15 Φεβ
Δήμος Σκιάθου [PORTOBELLO]

Το εστιατόριο Portobello στη Σκιάθο επιθυμεί να προσλάβει Μάγειρα / Chef (1η Μαΐου 2019-7 Οκτωβρίου 2019) για τη θερινή σεζόν 2019. Οι υποψήφιοι θα είναι υπεύθυνοι για τη δημιουργία του menu à la carte, την οργάνωση και την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, καθώς και τη διαχείριση του προσωπικού της. Απαιτούμενα προσόντα:

15 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [Nammos Mykonos]

Το Nammos Group αναζητεί προσωπικό για τη θέση του Ψήστη με εμπειρία στα κάρβουνα για πλήρη απασχόληση όλο τον χρόνο. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε αντίστοιχη θέση Γνώση της αγγλικής γλώσσας Καλές δεξιότητες εξυπηρέτησης πελατών Πνεύμα ομαδικής εργασίας Στείλτε το