11 Φεβ

Ασφαλιστικοί σύμβουλοι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ασφαλιστικός σύμβουλος ολικής η μερικής απασχόλησης.
Αρμοδιότητες: Προώθηση προγραμμάτων υγείας ,συνταξιοδότησης και ασφαλιστικών υπηρεσιών
Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος Μ.Ε, ΤΕΙ ,ΑΕΙ
Επιθυμητά Προσόντα: προυπηρεσία πωλήσεων,δυναμισμός ,φιλεργατικότητα,digital marketing, ισχυρή θέληση,αγγλικά
Η εταιρία προσφέρει:Πρωτοποριακό σύστημα αμοιβων με προμήθειες και πριμ παραγωγικότητας ,εταιρική εκπαίδευση,100% digital περιβάλλον,ομαδική ασφάλιση, ταξίδια σε όλο τον κόσμο.

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών

08 Αυγ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM HR αναζητά για λογαριασμό πελάτη της Ασφαλιστικούς Συμβούλους Ο πελάτης: Ο πελάτης είναι αποκλειστικός συνεργάτης ηγέτιδας δύναμης στον κλάδο των ασφαλίσεων με ισχυρή παρουσία σε Ελλάδα, Κύπρο και Βαλκάνια. Ο ρόλος: O ασφαλιστικός σύμβουλος έχει την ευελιξία να οργανώσει ο ίδιος σε συνεργασία

03 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Remax Living]

Η REMAX Living αναζητά συνεργάτες για να ενταχθούν στην ομάδα της. Προσφερέρει την ευκαιρία καριέρας στο χώρο του real estate με την εκπαίδευση και τις απολαβές που μόνο η κουρυφαία εταιρία ακινήτων μπορεί να παρέχει στους συμβούλους της.

27 Ιουλ

Η εταιρία WSPOT – WIND, από τις πλέον δυναμικές και αξιόπιστες εταιρίες τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη 6ωρη απασχόληση, πρωινή ή απογευματινή.