11 Φεβ

Ασφαλιστικοί σύμβουλοι

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ασφαλιστικός σύμβουλος ολικής η μερικής απασχόλησης.
Αρμοδιότητες: Προώθηση προγραμμάτων υγείας ,συνταξιοδότησης και ασφαλιστικών υπηρεσιών
Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος Μ.Ε, ΤΕΙ ,ΑΕΙ
Επιθυμητά Προσόντα: προυπηρεσία πωλήσεων,δυναμισμός ,φιλεργατικότητα,digital marketing, ισχυρή θέληση,αγγλικά
Η εταιρία προσφέρει:Πρωτοποριακό σύστημα αμοιβων με προμήθειες και πριμ παραγωγικότητας ,εταιρική εκπαίδευση,100% digital περιβάλλον,ομαδική ασφάλιση, ταξίδια σε όλο τον κόσμο.

Telephone
Tags:

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Στάικος Σταϊκαλάκης]

Από μεγάλο ασφαλιστικό γραφείο της Θεσσαλονίκης ζητούνται 2 άτομα για την κάλυψη θέσεων ασφαλιστικών συμβούλων πλήρους απασχόλησης. Προϋπηρεσία επιθυμητή, όχι απαραίτητη. Παρέχονται συνεχής εκπαίδευση και υποστήριξη, καθώς και ελκυστικό πακέτο αμοιβών. Αποστολή Βιογραφικών: sokiats2@gmail.com

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Tηλεφωνικών Πωλήσεων – Καλαμαριά Η εταιρία Spark, επίσημος συνεργάτης της Wind, στο πλαίσιο επέκτασής της αναζητά προσωπικό για το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων. Τα γραφεία βρίσκονται στην Καλαμαριά. Η εργασία αφορά πενθήμερη 6ωρη απασχόληση. Τα άτομα που αναζητούμε πρέπει να πληρούν τα

10 Ιαν

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College, το πρώτο ιδιωτικό αγγλόφωνο κολέγιο στην Ελλάδα από το 1977, ζητεί να προσλάβει για το παράρτημα της Θεσσαλονίκης Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο Business School Κωδικός θέσης: BUS19 Συνοπτική περιγραφή: Η εύρυθμη εκπαιδευτική λειτουργία των προγραμμάτων ευθύνης του / της, ο συντονισμός φοιτητών και

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DRC GREECE]

Protection Team Leader - National Contract Introduction The Danish Refugee Council assists refugees and internally displaced persons across the globe: we provide emergency aid, fight for their rights, and strengthen their opportunity for a brighter future.We work in conflict-affected areas, along the displacement routes, and in the countries where refugees settle.In cooperation with local communities, we strive for responsible and sustainable solutions.We work...

... toward successful integration and – whenever possible – for the fulfillment of the wish to return home. The