05 Μαρ

Futures Traders

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται δύο traders για την συγκρότηση ομάδας που θα κάνει online trading από το σπίτι στην αγορά των futures 23 ώρες την ημέρα σε εταιρικό λογαριασμό.

Παρέχεται κεφάλαιο και τρίμηνη δωρεαν εκπαίδευση στο σύστημα της εταιρείας.

Απολαβές με βάση την απόδοση της ομάδας.

Κανένα κόστος.

ΠΡΟΣΟΝΤΑ

Πτυχίο Οικονομικών ή Θετικών Επιστημών.
Γνώση της Αγορας των Futures.
Γνώσεις από πλατφόρμες συναλλαγών κατα προτίμηση Ninjatrader.
Εμπειρία στο trading επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
Ευελιξία στο ωράριο εργασίας.
Γρήγορο internet
Ομαδικότητα, Πειθαρχία, Υπομονή, Πνεύμα Νικητή.
Υπευθυνότητα, Αξιοπιστία.

ΕΡΩΤΗΣΗ 1. Ποιά βάρδια συναλλαγών επιθυμείς να κάνεις trading ; (Tokyo, London, New York)

ΕΡΩΤΗΣΗ 2. Τι σημαντικό εχεις επιτύχει στην ζωή σου που σε κάνει ξεχωριστό και κατάλληλο για αυτή τη θεση;
(π.χ. βραβεία, μετάλλια, διακρίσεις στον αθλητισμό, στις σπουδές, στο trading, στο poker, videogames κτλ).

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Fratelli Petridi]

Ζητείται γραφίστας για πλήρη απασχόληση στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.   Απαραίτητα προσόντα:   Adobe Photoshop Adobe InDesign Γνώση Αγγλικής Γλώσσας Γνώσεις Φωτογράφησης   Επιπρόσθετα προσόντα: Γνώση Pack Shot Creator Studio   [Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.][Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Promoter Zητείται υπεύθυνο άτομο για το πόστο διαφήμισης των υπηρεσιών του μεγάλου ομίλου ιατρικής αισθητικής Figura. Προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Ομαδικότητα Αυτοπεποίθηση Εργατικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Ιουν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 19 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Barista Προσόντα: Απαραίτητη η επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Ευχάριστη και

19 Ιουν

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρος εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή/τρια στη δυτική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

19 Ιουν

Η Εστία Αρτοποιία, μία πρωτοπόρα εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 18 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή / Πωλήτρια στην ανατολική Θεσσαλονίκη. Προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη