06 Αυγ

Ζητείται Αισθητικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

αισθητικός με πτυχίο ΑΤΕΙ
Επιθυμητά Προσόντα: ΜΑΝΙΚΙΟΥΡ, ΠΕΝΤΙΚΙΟΥΡ
Η εταιρία προσφέρει:ΜΙΣΘΟ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΕΙΑ

Telephone
Rena keladi

Σχετικες Αγγελιες

08 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΕΛΕΝΗ tessera]

Ζητείται πακετάς, μόνιμη θέση εργασίας Αρμοδιότητες: Διανομή φαγητού Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό ωράριο εργασίας, μόνιμη εργασία

06 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο]

Διανομέας στην περιοχή Ρετζικι στη Θεσσαλονίκη. Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη εργασία

06 Αυγ

Έμπειρος ψήστης -τυλιχτής -ια, στην περιοχή Θεσσαλονίκη ,Ρετζικι. Αρμοδιότητες: ψήστης -τυλιχτής Απαραίτητα Προσόντα: έμπειρος Η εταιρία προσφέρει: μόνιμη εργασία.

02 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ergonact]

Πολιτικός Μηχανικός νεαρός ζητείται, με πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ και software γραφείου, για τεχνική κατασκευαστική εταιρία. Παρακαλούμε για επικοινωνία στο παρακάτω email.

31 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [Credor]

Ζητείται εργατικό δυναμικό σε τμήμα παραγωγής και αποθήκης με αρμοδιότητες : φορτώσεις, εργασίες στην παραγωγική διαδικασία, αγροτικές, αμπελουργικές εργασίες . Απαραίτητα δίπλωμα οδήγησης Γ' κατηγορίας και γνώσεις χειρισμού κλαρκ. Πενθήμερη οκτάωρη, πρωινή εργασία, μισθός βασικός και ασφάλιση. Περιοχή αεροδρομίου Θεσσαλονίκης . Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.