19 Απρ

Χειριστής ή βοηθός χειριστή περονοφόρου/κλάρκ

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Χειρισμός περονοφόρου/κλαρκ
Απαραίτητα Προσόντα:
• Σχετική εμπειρία στον χειρισμό περονοφόρου/κλάρκ
• Ευχέρεια επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα: Σχετική εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:
• Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Δήμος Τανάγρας [Μια από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρίες στην Ελλάδα]

Μια από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρίες στην Ελλάδα με μακρόχρονη εμπειρία στον χώρο των πρώτων υλών τροφίμων και των κατεψυγμένων προϊόντων, αναζητά προσωπικό επί πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση για τη στελέχωση νέου υποκαταστήματός της στην περιοχή των Οινοφύτων Βοιωτίας και

24 Σεπ
Πανελλήνια [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε. ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική αναζητά Αποθηκάριο - Χειριστή Περονοφόρου Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ) Κωδικός θέσης: ΑΠΟΘ-ΚΛΑΡΚ/0918 Αρμοδιότητες: Καταχώρηση τιμολογίων Παραλαβή εμπορευμάτων, φορτώσεις, εκφορτώσεις Διαχείριση αποθήκης (έκδοση δελτίων αποστολής,

15 Οκτ
Δήμος Δέλτα [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι ανώνυμη

03 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εμπορικής εταιρίας,

02 Οκτ
Ανατολικής Αττικής [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε. εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιό της στην Ανθούσα: Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ) (Κωδ.: FLO_ΑΝΘ07.2018) Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον προϊστάμενο της