19 Απρ

Χειριστής ή βοηθός χειριστή περονοφόρου/κλάρκ

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Χειρισμός περονοφόρου/κλαρκ
Απαραίτητα Προσόντα:
• Σχετική εμπειρία στον χειρισμό περονοφόρου/κλάρκ
• Ευχέρεια επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα: Σχετική εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:
• Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

07 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [GFP - GEORGIOU FLEXIBLE PACKAGING]

Η βιομηχανία εύκαμπτης πλαστικής συσκευασίας, GFP – Georgiou Flexible Packaging αναζητά να προσλάβει άτομο για την κάλυψη της θέσης: Χειριστής Κλαρκ Προφίλ υποψηφίου: Άδεια χειριστή ηλεκτροκίνητου ή πετρελαιοκίνητου ανυψωτικού περονοφόρου (κλαρκ) Υπευθυνότητα, συνέπεια Ηλικία 20-45 ετών Θα προτιμηθούν

06 Αυγ
Ανατολικής Αττικής [FAMAR]

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε. εταιρία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στον χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το εργοστάσιό της στην Ανθούσα: Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ) (Κωδ.: FLO_ΑΝΘ07.2018) Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον προϊστάμενο της

01 Αυγ
Δυτικής Αττικής [RANDSTAD]

Διαθέτεις εμπειρία ως Χειριστής ανυψωτικού μηχανήματος  (κλαρκ) και θα ήθελες να εργαστείς σε πολυεθνικό περιβάλλον στον χώρο των Logistics στον Ασπρόπυργο; Είσαι νέος, εργατικός με εμπειρία στη συλλογή και φόρτωση προϊόντων; Θα ήθελες να ανήκεις στο ανθρώπινο δυναμικό μιας ηγέτιδας πολυεθνικής

31 Ιουλ
Δυτικής Αττικής [ACTION LINE]

Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά Χειριστή Ηλεκτροκίνητου Ανυψωτικού Μηχανήματος πλαγίας φόρτωσης (VNA) με άμεση διαθεσιμότητα για την περιοχή της Μαγούλας. Αρμοδιότητες: Απόθεση και συλλογή παλετών σε στενών διαδρόμων ράφια

31 Ιουλ
Πολύγυρος [ΑΘΩΣ ΕΜΦΙΑΛΩΤΙΚΗ ΑΕ]

Βοηθός χειριστή κλαρκ σε εργοστάσιο εμφιάλωσης νερού στις Καλύβες Χαλκιδικής. Σχετική προϋπηρεσία απαραίτητη. Μόνιμη κατοικία στο νομό Χαλκιδικής απαραίτητη. Για τους άνδρες εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Αποστολή βιογραφικών: athoswater@gmail.com