19 Απρ

Χειριστής ή βοηθός χειριστή περονοφόρου/κλάρκ

Νέα Καλλικράτεια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Χειρισμός περονοφόρου/κλαρκ
Απαραίτητα Προσόντα:
• Σχετική εμπειρία στον χειρισμό περονοφόρου/κλάρκ
• Ευχέρεια επικοινωνίας
• Ομαδικό πνεύμα εργασίας
• Υπευθυνότητα και συνέπεια

Επιθυμητά Προσόντα: Σχετική εμπειρία
Η εταιρία προσφέρει:
• Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
• Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας

Telephone
ΚΟΖΑΔΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

18 Μαι
Πανελλήνια [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε., ελληνική βιομηχανία τροφίμων στην Αττική, αναζητά Χειριστή Περονοφόρου Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ) Κωδικός θέσης: ΧΕΙΡ-ΚΛΑΡΚ/0518 Αρμοδιότητες: Παραλαβή εμπορευμάτων, φορτώσεις, εκφορτώσεις Προφίλ: Απολυτήριο λυκείου Άδεια χειριστή μηχανημάτων έργου 2ης ειδικότητας, β'

10 Μαι
Ανατολικής Αττικής [RAINBOW WATERS]

Η Rainbow Waters, Νο 1 εταιρία ψυκτών και οικιακών φίλτρων νερού στην Ελλάδα, ζητά Αδειούχο Χειριστή Περονοφόρου Οχήματος (Κλαρκ), της Ομάδας Β’ Εμπειρία: τουλάχιστον 2 έτη σαν χειριστής κλαρκ, επιθυμητή η εμπειρία στη διαχείριση αποθήκης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

22 Μαι
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών HumanResources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της: Χειριστή ΚΛΑΡΚ ΑΘΗΝΑ (ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ) (HR C55001)   Περιγραφή θέσης: Παραλαβή και αποθήκευση υλικών Μεταφορά, τοποθέτηση και τακτοποίηση παλετών Φορτώσεις και

16 Μαι
Ανατολικής Αττικής [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, εμπορικής εταιρίας, αναζητά ένα (1)

15 Μαι
Αυλώνας [Famar]

Η ΦΑΜΑΡ Α.Β.Ε. Ελληνική Εταιρεία που δραστηριοποιείται στην Ευρώπη, με ηγετική θέση στο χώρο της παραγωγής φαρμάκων και καλλυντικών, ζητά να προσλάβει για το