22 Ιαν

Μάγειρας Β\' Ζεστής & Κρύας Κουζίνας - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Orama GR Resorts Α.Ε.Ξ.Τ.Ε. επιθυμεί να προσλάβει για το Elounda Orama | Boutique Hotel στην Ελούντα: Μάγειρα Β\´ Ζεστής Κρύας Κουζίνας Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο σχολής μαγειρικής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Γνώση λειτουργίας buffet Πνεύμα...

Σχετικες Αγγελιες

03 Μαι
Δήμος Αγίου Νικολάου [ST. NICOLAS BAY RESORT HOTEL]

Η Άλφα Μαρίν Α.Ε., Άγιος Νικόλαος Κρήτης, ξενοδοχείο St. Νicolas Βay Resort Hotel Villas, μέλος των Small Luxury Hotels, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 Α' Μάγειρα / Β' Μάγειρα Ζεστής ή Κρύας Κουζίνας Επιθυμητά προσόντα: Άριστη γνώση κουζίνας με μοντέρνα παρουσίαση και διατηρώντας αυθεντικές γεύσεις Προϋπηρεσία

15 Μαι
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το ξενοδοχείο 4* Castello Village Resort στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018 Β’ Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 3 ετών σε ανάλογη θέση Απόφοιτος/η σχολής μαγειρικής Εμπειρία σε τμήμα a la carte Πολύ καλή γνώση της αγγλικής Γνώση διαδικασιών υγιεινής

01 Μαι
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει: Μάγειρα Α' και Β' Ζεστής και Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής Προϋπηρεσία σε ξενοδοχείο  Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Ικανοποιητικές αποδοχές Προοπτικές εξέλιξης Παρακαλούμε να αποστέλλονται μόνο βιογραφικά τα

21 Μαι
Δήμος Χερσονήσου [ HERSOTELS]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Hersonissos Group Hotels αναζητά για την Κρήτη Μάγειρα Ζεστής / Κρύας Κουζίνας Κωδικός θέσης: COOK HERSOTELS Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος σχολής μαγειρικής Εμπειρία στη μαζική εστίαση και σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής, ασφάλειας και διαχείρισης των τροφίμων

17 Μαι
Ανατολικής Αττικής [IL BARRETTO / TERRABLUE]

Η Terrablue A.E. αναζητά για το υποκατάστημά της στα Σπάτα Αττικής, εντός του εμπορικού κέντρου McArthur Glen, Μάγειρα Β' ή Γ' για κρύα κουζίνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής μαγειρικής τέχνης Τουλάχιστον 1 χρόνος προϋπηρεσίας σε πόστο κρύας κουζίνας Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες