22 Ιαν

Υπάλληλος Υποδοχής - Ελούντα Κρήτης

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρία Orama GR Resorts Α.Ε.Ξ.Τ.Ε. επιθυμεί να προσλάβει για το Elounda Orama | Boutique Hotel στην Ελούντα Υπάλληλο Υποδοχής Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση Αγγλικών και Ρωσικών, γνώση τρίτης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Γνώσεις Η/Υ...

Σχετικες Αγγελιες

09 Φεβ
Δήμος Αγίου Νικολάου [ELOUNDA ORAMA]

  Η εταιρεία Orama GR Resorts ΑΕΞΤΕ επιθυμεί να προσλάβει για το ξενοδοχείο Elounda Orama|Boutique Hotel στην Ελούντα Λασιθίου Κρήτης για την θερινή σεζόν 2019 (Απρίλιο – Οκτώβριο):   Υπάλληλο Υποδοχής   Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση

25 Ιαν
Δήμος Αγίου Νικολάου [Elounda Marmin Bay Palace]

Το 5* ξενοδοχείο Royal Marmin Bay, που εδρεύει στην Ελούντα, ζητά για τη σεζόν 2019 Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής Τουριστικών Επιχειρήσεων Προϋπηρεσία 2 χρόνων Επικοινωνία, ομαδικότητα Πολύ καλή γνώση αγγλικών Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

08 Φεβ
Δήμος Αγίου Νικολάου [DAIOS COVE LUXURY RESORT & VILLAS]

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής   Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα – επικοινωνία -

08 Φεβ

Tο ξενοδοχείο 5 αστέρων Daios Cove Luxury Resort Villas στο Βαθύ Αγίου Νικολάου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Night Auditor / Νυχτερινό Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επιχειρήσεων Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 5 αστέρων Ομαδικότητα – προσαρμοστικότητα –

26 Ιαν
Δήμος Αγίου Νικολάου [DOMES OF ELOUNDA]

Η Domes Resorts αναζητά για τo ξενοδοχείο της Domes of Elounda στην Ελούντα, μέλος της Autograph Collection του ξενοδοχειακού ομίλου Marriott, για τη σεζόν 2019 Front Office Agent / Υπάλληλο Υποδοχής Προσόντα: Πτυχίο τουριστικής κατεύθυνσης Άριστη γνώση της αγγλικής και της ελληνικής γλώσσας Επιθυμητή γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας