19 Ιαν

ΥΠΟΔΟΧΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Καλλιθέα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ γραφείο στην Αθηνα ζητεί ατομα με ή χωρίς προϋπηρεσία στο τμήμα Εισερχόμενου Τουρισμού για την υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών την τουριστική...

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΝΤΙΝΟΣ Α.Ε]

Στέλεχος Υποδοχής Πελατών / Γραμματείας Η Καραντινός Α.Ε., μία ταχέως αναπτυσσόμενη επιχείρηση με ηγετική θέση στην αγορά των νωπών φρούτων και λαχανικών, επιθυμεί να προσλάβει στέλεχος υποδοχής πελατών / γραμματείας για να ενταχθεί στην ομάδα των κεντρικών γραφείων. Ο υποψήφιος για τη θέση

17 Αυγ
Πειραιώς [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Mellon είναι ένας πολυεθνικός όμιλος εταιριών με έδρα την Αθήνα και περισσότερους από 4.500 εργαζόμενους, έχει παρουσία σε 12 χώρες στην ευρύτερη περιοχή της Κεντρικής και Νοτιοανατολικής Ευρώπης, ο οποίος παρέχει εξειδικευμένα προϊόντα και υπηρεσίες που διευκολύνουν τις συναλλαγές και την

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Μιλάτε Γερμανικά; Έχετε εξαιρετική γνώση Γερμανικών και διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Σας χαρακτηρίζει υπομονή, ευγένεια και προσαρμοστικότητα; Στη συγκεκριμένη θέση εργασίας θα έχετε τη δυνατότητα να εξυπηρετείτε τους πελάτες μερικών από τις μεγαλύτερες

17 Αυγ
Αθήνα [E-Shop Φαρμακείου]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών & διαχείρισης παραγγελιών e-shop, από μεγάλο φαρμακείο στα Νότια Προάστια. Παροχές εταιρείας: Πλήρες πακέτο

17 Αυγ
Δήμος Βόλου [LEDA VILLAGE RESORT]

Το ξενοδοχείο Leda Village Resort στο Χόρτο - Πηλίου αναζητά υποψηφίους για τις θέσεις: Υπάλληλος Υποδοχής - Κρατήσεων (Front Back Office) για την καλοκαιρινή σεζόν 2018 Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην ίδια ή παρόμοια θέση, σε ξενοδοχεία 3 ή 4 αστέρων, τουλάχιστον 2 - 3 ετών Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας