16 Ιαν

Υπάλληλος αποθήκης

Περιστέρι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΊΤΑΙ νέος έως 30 ετών για μόνιμη εργασία ως υπάλληλος αποθήκης - οδηγός σε αποθήκη οικοδομικών υλικών. Απαραίτητη προυπόθεση δίπλωμα αυτοκίνητου κατα...

Σχετικες Αγγελιες

11 Αυγ
Περιστέρι

ΤΟ ηλεκτρονικό κατάστημα λευκών ειδών spitishop.gr στο Περιστέρι αναζητά Υπάλληλο αποθήκης Αρμοδιότητες: Συσκευασία παραγγελιών (packing) Εκτέλεση παραγγελιών

10 Αυγ
Αθήνα [FISH ALARM]

Ζητείται Υπάλληλος Αποθήκης - Οδηγός από εμπορική εταιρεία με έδρα το Καματερό. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

31 Ιουλ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ανώνυμη εταιρία στον χώρο της υγείας ζητεί Εποχιακό Υπάλληλο Αποθήκης για την περιοχή της Αθήνας. Προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Γνώση αγγλικών Προϋπηρεσία σε αποθήκη θα εκτιμηθεί Δίπλωμα οδήγησης Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ Να είναι δυναμικός, οργανωτικός, δραστήριος, με ομαδικό πνεύμα στην εργασία

23 Ιουλ
Άγιος Δημήτριος

ΕΤΑΙΡΕΙΑ γνωστή, παραγωγής χάρτινων τσαντών και εμπορίας ειδών συσκευασίας στον Αγιο Δημήτριο, ζητεί υπάλληλος αποθήκης - εργάτης. Αρμοδιότητες: Προετοιμασία

20 Αυγ
Περιστέρι

ΖΗΤΕΊΤΑΙ Junior fashion-graphic designer από εταιρεία ανδρικών ενδυμάτων. Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικών. Αποστολή βιογραφικών στο e-mail: bngyt2017@gmail