19 Ιαν

Εκπρόσωποι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκπρόσωποι Πωλήσεων Εταιρία που ειδικεύεται στην παροχή συμβούλων σε θέματα marketing για μεγάλους πελάτες που εκπροσωπεί επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 2 υπευθύνους πωλήσεων ηλικίας 23 έως 31 ετών για τη στελέχωση δραστηριοτήτων της στο τμήμα πωλήσεων. Καθήκοντα: Προώθηση και ανάπτυξη...

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Νέες θέσεις για Σεπτέμβρη Στελέχη Τμήματος Πωλήσεων Καλύπτονται 3 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Nέους έως 30 ετών - με απολυτήριο

13 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Media Markt Ελλάς]

Εάν είσαι άνθρωπος που αγαπάς την τεχνολογία, τα ηλεκτρικά και ηλεκτρονικά προϊόντα, την επικοινωνία με τον κόσμο και θέλεις να βρεις εργασία που πέρα από ένα καλό πακέτο αποδοχών προσφέρει ευκαιρίες εξέλιξης, στείλε μας το βιογραφικό σου! Η Media Markt Ελλάς ανήκει στον μεγαλύτερο όμιλο ηλεκτρονικών

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Στελέχη Πωλήσεων Εξυπηρέτησης Πελατών - Θεσσαλονίκη Άμεση κάλυψη θέσεων μετά τις 20/08/2018. Ζητούνται άμεσα νεαρά άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών, νεοσύστατης διαφημιστικής εταιρίας στη Θεσσαλονίκη. Κύριες αρμοδιότητες του ρόλου είναι: η προώθηση υπηρεσιών

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία]

Από ανώνυμη παραγωγική και εμπορική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητείται Μηχανικός Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ με προγράμματα Ms Office και ERP (SEN) Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών Ικανότητες

09 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Τεχνικό Πωλήσεων Κωδικός: TECH.SALES αρχιτεκτονικών συστημάτων αλουμινίου και εμπορευμάτων για την περιοχή της Β. Ελλάδος με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη των πωλήσεων αρχιτεκτονικών συστημάτων Τεχνική υποστήριξη των