19 Ιαν

Εκπρόσωποι Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκπρόσωποι Πωλήσεων Εταιρία που ειδικεύεται στην παροχή συμβούλων σε θέματα marketing για μεγάλους πελάτες που εκπροσωπεί επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της 2 υπευθύνους πωλήσεων ηλικίας 23 έως 31 ετών για τη στελέχωση δραστηριοτήτων της στο τμήμα πωλήσεων. Καθήκοντα: Προώθηση και ανάπτυξη...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη, αναζητεί: Στέλεχος Πωλήσεων Εξωτερικού Κωδικός: 27677/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους Ανάπτυξη

16 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Στελέχη Πωλήσεων – Ανατολική Θεσσαλονίκη Η εταιρία Mad Sales, εταιρία προώθησης προϊόντων γνωστού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη πρωινή 4ωρη

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία]

Στέλεχος Πωλήσεων Δυναμικά αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρία της Θεσσαλονίκης στον κλάδο των τροφίμων ζητά να προσλάβει υπάλληλο πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων. Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος για την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων χονδρικών πωλήσεων στην

15 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα των Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία ως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και

10 Ιαν

Σύμβουλοι Τηλεφωνικών Πωλήσεων Περιγραφή: Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, αναζητά άμεσα άτομα για στελέχωση τμήματος πωλήσεων με σκοπό την προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικού ρεύματος. Τα γραφεία μας βρίσκονται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία αφορά: Πενθήμερη, μόνιμη, 6ώρη