19 Ιαν

Υπάλληλοι Γραφείου (6ωρη απασχόληση)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική με ηγετική θέση στον χώρο της υγείας στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του δικτύου του επιθυμεί να προσλάβει: Υπαλλήλους Γραφείου 6ωρης απασχόλησης για τη στελέχωση των διαγνωστικών κέντρων, καθώς και του τηλεφωνικού κέντρου. Απαραίτητα προσόντα και...

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Πανελλήνια [First Dial Telecommunications]

Υπάλληλοι Γραφείου ζητούνται για διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων. Περιγραφή θέσης: Η θέση γραφείου αφορά άτομα όλων των ηλικιών τα οποία έχουν διάθεση για δουλειά και θα μπορέσουν να ενταχθούν άμεσα σε ένα από τα τμήματα του τηλεφωνικού μας κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου, ΙΕΚ ή

16 Οκτ
Πανελλήνια [Ανώνυμος εταιρία]

Ανώνυμος εταιρία ζητεί Υπαλλήλους Γραφείου για τηλεφωνική ενημέρωση των πελατών της στον τομέα της υγείας. Προσφέρεται βασικός μισθός και ασφάλεια συν ιδιωτική κάλυψη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ
Πανελλήνια [Call Center γνωστής εταιρίας]

Προσλαμβάνονται Υπάλληλοι Γραφείου ανεξαρτήτως ηλικίας με ευχέρεια επικοινωνίας για call center γνωστής εταιρίας. Μισθός και ασφάλεια. Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Οκτ

Αν βασικό σας προσόν είναι η δυνατότητα επικοινωνίας, τότε σας προσκαλούμε να εργαστείτε ως Υπάλληλος Γραφείου σε κορυφαία εταιρία στον κλάδο της. Καλέστε μας στο 215 5657612 ή στείλτε μας το βιογραφικό σας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Οκτ
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΤΖΗ Α.Ε]

Aποκλειστικός συνεργάτης του ομίλου Καράτζη ζητάει για τη στελέχωση των γραφείων της στην Αθήνα Υπαλλήλους Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου ή άλλου ιδρύματος Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση Η/Υ Ικανότητα επικοινωνίας [Για να στείλετε το