19 Ιαν

Υπάλληλοι Γραφείου (6ωρη απασχόληση)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος εταιριών υγείας Βιοϊατρική με ηγετική θέση στον χώρο της υγείας στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του δικτύου του επιθυμεί να προσλάβει: Υπαλλήλους Γραφείου 6ωρης απασχόλησης για τη στελέχωση των διαγνωστικών κέντρων, καθώς και του τηλεφωνικού κέντρου. Απαραίτητα προσόντα και...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Αθήνα [ΠΛΕΓΜΑ ΝΕΤ]

Η εταιρία Plegmanet, επίσημος συνεργάτης της Wind, ασχολείται με την προώθηση τηλεφωνικών πωλήσεων με απευθείας επικοινωνία με τον τελικό καταναλωτή. Λόγω των αυξανόμενων επιχειρηματικών αναγκών της αναζητά δυναμικούς και ενθουσιώδεις συνεργάτες και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα για τα Κάτω Πατήσια

10 Ιαν
Πανελλήνια [Ανώνυμος εταιρία]

Ανώνυμος εταιρία ζητεί 2 κυρίες ηλικίας 25-49 ετών για θέση γραφείου τηλεφωνική στο Τμήμα Εξυπηρέτησης του πελατολογίου της. Πενθήμερη απασχόληση. Πλήρης ή μερική με βασικό μισθό και ασφάλεια. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

09 Ιαν
Πανελλήνια [ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΑΕ]

Για τη στελέχωση των γραφείων στην Αθήνα αποκλειστικός συνεργάτης του ομίλου Καράτζη ζητεί Υπαλλήλους Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου ή άλλου ιδρύματος Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Γνώση Η/Υ Ικανότητα επικοινωνίας Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να

07 Ιαν
Πανελλήνια [ICAP EMPLOYMENT SOLUTIONS]

Υπάλληλοι Γραφείου (8ωρο) Η ICAP Employment Solutions για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής εταιρίας στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών. Περιγραφή θέσης: Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την ολιστική

31 Δεκ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Υπάλληλοι Γραφείου για κάλυψη θέσεων στην τηλεφωνική προώθηση κάρτας υγείας, ηλικίες από 30-50 ετών. Παρέχεται σταθερός μισθός και πλήρης ασφαλιστική κάλυψη. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 215 5657633.