19 Ιαν

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΑ για γραμματειακή υποστήριξη, από θεραπευτήριο στον Ωρωπό
Αρμοδιότητες: Γραμματειακή / διοικητική υποστήριξη
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), καλές γνώσεις χειρισμού social networks.
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα, Επαγγελματική συμπεριφορά
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΥΓΕΙΑΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

26 Σεπ
Αθήνα [Natural Vitamins IKE]

Ζητείται Γραμματέας / Executive Assistant – Part Time Η Natural Vitamins, ζητεί Γραμματέα/Executive Assistant ευχάριστο, θετικό, γρήγορο, δυναμικό και

12 Οκτ
Αθήνα [Γυμναστήριο]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ γυμναστηρίου, έως 25 ετών, ζητείται για full time ή part time απασχόληση σε γυμναστήριο στον Γέρακα. Απαραίτητη καλή γνώση Αγγλικών. Παρέχεται

10 Οκτ
Αθήνα [Εκπαιδευτικός Όμιλος]

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ όμιλος ζητεί άτομα για γραμματεία στο παράρτημα του Γέρακα. Βιογραφικά στο e-mail: realenglish@otenet

02 Οκτ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Πελάτης μας εταιρία παροχής υπηρεσιών επιθυμεί να προσλάβει για τα γραφεία της στη Ν. Φιλαδέλφεια μία Receptionist / Γραμματέα Οι υποψήφιες: Επιθυμητά με πτυχίο οικονομικής σχολής Εκτός από τα ελληνικά, να γνωρίζουν άριστα αγγλικά (σε επίπεδο μητρικής γλώσσας επιθυμητά) Να γνωρίζουν άριστο χειρισμό

11 Οκτ
Αθήνα [Υγεία - Οικολογία]

Ζητείται οδηγός – γραμματέας οποιουδήποτε φύλου & οποιασδήποτε ηλικίας , μη καπνιστής με οικολογική & κοινωνική συνείδηση για εργασία ανάμεσα στην Αθήνα & στο