19 Ιαν

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΑ για γραμματειακή υποστήριξη, από θεραπευτήριο στον Ωρωπό
Αρμοδιότητες: Γραμματειακή / διοικητική υποστήριξη
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), καλές γνώσεις χειρισμού social networks.
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα, Επαγγελματική συμπεριφορά
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΥΓΕΙΑΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

23 Μαι
Αθήνα [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Ζητείται γραμματέας ηλικίας μέχρι 35 ετών, απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ, με εξαιρετική γνώση αγγλικών και χειρισμού Η/Υ. Παρακαλώ αποστείλατε πλήρες βιογραφικό με φωτογραφία: vasilios@arachovitis.com και dimosthenisvasiliou@gmail.com

14 Μαι
Αθήνα [Artemide Ελλάς Α.Ε.]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας Γραμματέας Ελάχιστα Απαιτούμενα Προσόντα: Απόφοιτος σχολής Γραμματέων ή 3 ετής εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, άπταιστη

09 Μαι
Αθήνα [Εκπαιδευτικός Όμιλος]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ΖΗΤΕΙΤΑΙ από την ομάδα του «i love dyslexia» γραμματέας διοίκησης επικοινωνιακή με άριστη γνώση αγγλικών και Η/Υ για πλήρη απασχόληση

04 Μαι
Αθήνα [Roussou Lagogianni]

Περιγραφή Θέσης Γραμματέας ζητείται από Κέντρο Ξένων Γλωσσών στην Ηλιούπολη. Αποστολή

30 Απρ
Αθήνα [ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ & ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ - Δικηγορικά Γραφεία]

Δικηγορικό Γραφείο στο Κολωνάκι αναζητά νέα γραμματέα για πλήρη απασχόληση με ωράριο 09:00 με 17:00. Βιογραφικά με φωτό *Περιγραφή Θέσης : * Αρχειοθέτηση