19 Ιαν

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΑ για γραμματειακή υποστήριξη, από θεραπευτήριο στον Ωρωπό
Αρμοδιότητες: Γραμματειακή / διοικητική υποστήριξη
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ (Word, Excel, Outlook, PowerPoint), καλές γνώσεις χειρισμού social networks.
Επιθυμητά Προσόντα: Πολύ καλές οργανωτικές ικανότητες, υπευθυνότητα και αποτελεσματικότητα, Επαγγελματική συμπεριφορά
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone
ΥΓΕΙΑΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

13 Αυγ
Αθήνα [Χαρτοβιομηχανία]

ΕΛΛΗΝΙΚΗ Χαρτοβιομηχανία ζητεί για τα γραφεία της στην Αθήνα, γραμματέα διοίκησης Η κατάλληλη υποψήφια είναι έως 35 ετών, εμφανίσημη και καλαίσθητη, άκρως

03 Αυγ
Αθήνα [Σχολή Οδηγών]

ΚΟΠΕΛΑ από δυτικά προάστια ζητείται για γραμματειακή υποστήριξη σε Σχολή Οδηγών στο Χαϊδάρι. Προϋποθέσεις: Κάτοχος οχήματος, γνώσεις Η/Υ (word, excel),

07 Αυγ
Αθήνα [Ινστιτούτο Ενέργειας Ν.Α. Ευρώπης]

Το ΙΕΝΕ Ζητά Nα Προσλάβει Γραμματέα Διοίκησης Γραμματέας Διοίκησης Το Ινστιτούτο Ενέργειας Ν.Α. Ευρώπης (ΙΕΝΕ) είναι ένας μη κυβερνητικός οργανισμός που

03 Αυγ
Πειραιώς [Επιχείρηση]

Ζητείται Ιδιατέρα Γραμματέας Προέδρου Απαραίτητα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση Η/Υ (MS Office κ.λπ.) Επιθυμητή πιστοποίηση (ECDL κ.ά.) Άριστη γνώση αγγλικών (προφορικά και γραπτά) Επικοινωνιακά και οργανωτικά προσόντα Δυνατότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα. [Για να στείλετε το βιογραφικό

07 Αυγ
Αθήνα [HR STRATEGY ]

Ο πελάτης μας, συμβολαιογραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητά να προσλάβει 4ωρη Γραμματέα Οι κατάλληλες υποψήφιες: Απόφοιτες μεταλυκειακής σχολής Με άριστη γνώση αγγλικών Με πολύ καλή γνώση Microsoft Word Με προϋπηρεσία 1-2 ετών σε καθήκοντα γραμματέως συμβολαιογράφου αποκλειστικά (λοιπές