19 Ιαν

Γραμματέας Εμπορικής Διαχείρισης - Αθήνα

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραμματέας Εμπορικής Διαχείρισης – Αθήνα (ADM 2711) Περιγραφή: Επιτυχημένη εταιρία στον χώρο της κατασκευής και της υποστήριξης επαγγελματικού εξοπλισμού ξενοδοχείων και δημοσίων έργων αναζητά άτομο για τη γραμματεία εμπορικής διαχείρισης. Καθήκοντα θέσης: Τα καθήκοντα της θέσης...

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιαν
Πανελλήνια [Thessaloniki #JobFestival 2019]

Υπεύθυνος Εμπορικής Διαχείρισης Θέλετε να γίνετε μέλος μιας δυναμικής ομάδας, στον κλάδο της αυτοκίνησης με έδρα την Θεσσαλονίκη και να εργαστείτε ως Υπεύθυνος Εμπορικής Διαχείρισης, αναλαμβάνοντας όλο το φάσμα εργασιών εμπορικής διαχείρισης της εταιρίας; Εάν ναι, τότε είναι μια ευκαιρία για

25 Ιαν
Πανελλήνια [UK CREDIT CARS LIMITED]

Ξένη εταιρία με δραστηριότητα στις υπηρεσίες leasing αυτοκινήτου, με ήδη 4 υποκαταστήματα στην Ελλάδα, ζητεί Γραμματέα Πωλήσεων Παρέχονται: Σταθερές μηνιαίες αποδοχές, ασφάλιση, ιδιωτική ασφάλιση και εταιρικό αυτοκίνητο υπό προϋποθέσεις. Βασικά προσόντα: Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και MS

18 Φεβ
Πανελλήνια [Εταιρία marketing]

Στελέχη Marketing Ευκαιρία συνεργασίας προσφέρει σε φοιτητές ή νέους που μόλις έχουν τελειώσει τις σπουδές τους και δεν έχουν εμπειρία καταξιωμένη εταιρία marketing και επικοινωνίας στην Αθήνα. Οι υποψήφιοι θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν από έμπειρους συνεργάτες του χώρου, συνδυάζοντας

17 Φεβ
Πανελλήνια [ALDEMAR]

Η Aldemar Resorts αναζητά την παρακάτω ειδικότητα για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα: Marketing Communications Specialist Κωδικός θέσης: MCS Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διαχείριση των social media του ομίλου Δημιουργία, παρακολούθηση και ανανέωση digital campaigns Social media και marketing content strategy με στόχο την προσέλκυση του κοινού Χρήση social

16 Φεβ

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Aldemar Resorts αναζητά Υπάλληλος Πωλήσεων για τα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα. Κωδικός θέσης: Ath Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία στις πωλήσεις σε ξενοδοχεία ή στον τουρισμό Εμπειρία στην υποστήριξη και τη διαχείριση των social media Άριστη γνώση της ελληνικής και της