18 Ιαν

ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΕΩΝ

Κορωπί
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκδοτική εταιρεία ζητά συνεργάτη παραγωγής σταυρολέξων. Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε περιοδικά σταυρολέξων. Αποστολή βιογραφικού: hr@compupress.gr κωδικός...

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Συνεργάτη για το Τμήμα Παραγωγής (Τεχνικές Προδιαγραφές) Οι υποψήφιοι θα πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν: Πτυχίο με κατεύθυνση σπουδών τον σχεδιασμό ή/και την παραγωγή ενδυμάτων σε Ελλάδα και εξωτερικό Ηλικία 30-45 ετών

21 Οκτ
Δήμος Κορινθίων [AMCO ΑΒΕΕ]

Η εταιρία AMCO ABEE είναι μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία που δραστηριοποιείται στην παροχή ολοκληρωμένων λύσεων αυτοματισμού υψηλής τεχνολογίας. Η εταιρία ειδικεύεται στη σχεδίαση, κατασκευή, εγκατάσταση και υποστήριξη: Ολοκληρωμένων συστημάτων έκδοσης εισιτηρίων και πληροφόρησης

20 Οκτ
Κορωπί [INTRACOM Defense Electronics]

INTRACOM Defense Electronics (IDE), the leading Greek electronics and communications systems manufacturer in the defense and security area, is currently

19 Οκτ
Πειραιώς [Όμιλος Εταιρειών Μέλλον ]

Η Mellon Technologies, μητρική εταιρία του ομίλου εταιριών Mellon, με ηγετικό ρόλο στον χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, επιθυμεί να προσλάβει Τεχνικό Παραγωγής Τερματικών POS (Κωδικός: MT_ΤTEΡ_18) Επιθυμητά προσόντα: Aπολυτήριο λυκείου, ΙΕΚ/ΤΕΙ τεχνικής κατεύθυνσης Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας Επιθυμητή

19 Οκτ
Αθήνα [polimetal s.m ltd]

Βιοτεχνία μεταλλικών κατασκευών με έδρα στο Περιστέρι Αττικής, ζητά να προσλάβει για μόνιμη εργασία, προσωπικό παραγωγής που να διαθέτει εργασιακή εμπειρία σε