18 Ιαν

ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΣΤΑΥΡΟΛΕΞΕΩΝ

Κορωπί
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εκδοτική εταιρεία ζητά συνεργάτη παραγωγής σταυρολέξων. Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε περιοδικά σταυρολέξων. Αποστολή βιογραφικού: hr@compupress.gr κωδικός...

Σχετικες Αγγελιες

19 Δεκ
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 42 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά Συνεργάτη για το Τμήμα Παραγωγής (Τεχνικές Προδιαγραφές) Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Πτυχίο με κατεύθυνση στον σχεδιασμό ή/και στην παραγωγή ενδυμάτων σε Ελλάδα και εξωτερικό Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας στον

18 Ιαν
Αθήνα [Εταιρία παιδικών ενδυμάτων]

Εταιρία παιδικών ενδυμάτων με πολυετή παρουσία στον χώρο αναζητά: Υπεύθυνο Αγορών Α’ και Β’ υλικών στο τμήμα παραγωγής Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: 5ετή εμπειρία στις αγορές Α’ και Β’ υλικών για κατασκευή ρούχων (θα προτιμηθεί εμπειρία στα παιδικά ενδύματα). Γνώση και δυνατότητα

17 Ιαν
Δήμος Χαλκιδέων [EUROPA ALUMINIUM SYSTEMS]

Μεγάλη βιομηχανία διέλασης αλουμινίου ζητά για άμεση πρόσληψη: Εργάτες Παραγωγής Αποθήκης Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Διαμονή στην ευρύτερη περιοχή Σχηματαρίου – Χαλκίδας Η εταιρία προσφέρει: Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική περίθαλψη Μεταφορικό μέσο από Χαλκίδα Προοπτικές

17 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά Γεωπόνο Φυτικής Παραγωγής για τις εγκαταστάσεις μας στο Κρυονέρι Αττικής. Κύριες αρμοδιότητες: Έλεγχος των φυτικών προϊόντων που παραλαμβάνονται Έλεγχος των φυτικών

17 Ιαν
Δήμος Ερέτριας [AVANTIS HOTEL]

To Avantis Suites Hotel 4 αστέρων στην Ερέτρια ζητεί Επαγγελματίες - Κατόχους Φουσκωτού Θαλάσσιου και μη εξοπλισμού ψυχαγωγίας για συνεργασία.  Τηλέφωνο επικοινωνίας: 22290 64004 [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]