18 Ιαν

Υπάλληλος γραφείου

Μοσχάτο
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου, με γνώσεις Office, Αγγλικών και χρήσης εμπορικών προγραμμάτων, ως βοηθός λογιστηρίου - να αναφέρεται η θέση ενδιαφέροντος- Βιογραφικά ΜΟΝΟ...

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Δήμος Πατρέων [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Προσωπικού / Recruiting (ορισμένου χρόνου) στην Πάτρα Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

16 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Γραφείου Διοικητικών Αγορών (ορισμένου χρόνου) στη Σίνδο Θεσσαλονίκης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους

16 Αυγ
Αθήνα [Top Espresso]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου με εμπειρία στην διαχείριση E Shop. Απαραίτητα προσόντα : προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση αγγλικών, καλή γνώση μιας

16 Αυγ
Μαρούσι [Dmm]

Άμεση πρόσληψη Υπάλληλος Γραφείου σε μεγάλη διαφημιστική εταιρεία Ηλικια: 18-35 *_ΑΠΟΔΟΧΕΣ: _* * Πλήρης 8ωρη απασχοληση * 600€ καθαρά _*ΑΠΑΡΑΊΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ*

07 Αυγ
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR CAPO DI CORFU]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία της στον Ανεμόμυλο επαγγελματία για τη θέση: Υπάλληλος Γραφείου Οι υποψήφιοι/ες πρέπει απαραιτήτως να διαθέτουν: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ επιθυμητό Άριστη γνώση της αγγλικής και της πολωνικής γλώσσας Γνώσεις επιπλέον ξένων