18 Ιαν

Εξυπηρέτηση πελατών

Χολαργός
Περιγραφή θέσης εργασίας:

*Σύνοψη θέσης εργασίας* Η θέση αφορά την ομάδα του costumer support η οποία είναι αρμόδια στην κάλυψη των αναγκών του πελάτη μας και στη διασφάλιση της...

Σχετικες Αγγελιες

13 Νοε
Χολαργός [POWERCORE]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ στον Χολαργό αναζητάει άτομο για πλήρη απασχόληση για εξυπηρέτηση πελατών και στην υποστήριξη του e- shop σε πλατφόρμα ΟΡΕΝ CART Καταχώρηση και

09 Νοε
Αθήνα [Street food & Bar]

Zητείται νέος ή νέα για Street food Bar στην περιοχή του Συντάγματος, για Εξυπηρέτηση Πελατών και Παραγωγή Απαραίτητα προσόντα: Ανάλογη προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί Γνώση αγγλικών Προσφέρονται ανταγωνιστικές αποδοχές. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

06 Νοε
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Νυχτερινός Υπάλληλος για Εξυπηρέτηση Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Κουκάκι Η εταιρία Trenkwalder Jobcentres Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών Νυχτερινής Βάρδιας για πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Κουκακίου. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων

30 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά δεσποινίδα: Για γραμματειακή υποστήριξη - Εξυπηρέτηση πελατών (στα πλαίσια πρακτικής άσκησης) στη Θεσσαλονίκη.   Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον γλωσσών

28 Οκτ
Αθήνα [DGH ABEE]

Ζητείται άτομο οργανωτικό , συνεργάσιμο για την εξυπηρέτηση πελατών τεχνικού τμήματος από εταιρεία που ειδικεύεται στον Βιομηχανικό Εξοπλισμό, για το