19 Ιαν

Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Η BKMS προσφέρει πρωτοπόρες υπηρεσίες Multi Family Office και ζητά Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας για να υποστηρίξει τη διοίκηση της εταιρείας, να καλωσορίζει τους επισκέπτες, να απαντά και να προωθεί τηλεφωνικές κλήσεις, να χειρίζεται την αλληλογραφία και να διεκπεραιώνει διοικητικές εργασίες. Η θέση...

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Πανελλήνια [AQUILA HOTELS & RESORTS]

Η Aquila Hotels Resorts, είναι ένας από τους πλέον καινοτόμους ξενοδοχειακούς ομίλους της Κρήτης – διαθέτοντας τέσσερις από τις πιο διάσημες μονάδες 5* του νησιού. Η φιλοξενία είναι για εμάς τρόπος ζωής και η πολυτέλεια, το πάθος μας. Η έμπειρη ομάδα καταρτισμένου ανθρώπινου δυναμικού με πολυετή εμπειρία

22 Οκτ
Πανελλήνια [ΜΕΓΑΛΗ ΒΡΕΤΑΝΝΙΑ]

Τα ξενοδοχεία Μεγάλη Βρεταννία King George είναι από τα πιο ιστορικά ξενοδοχεία των Αθηνών, διεθνώς αναγνωρισμένα για την εξαιρετική ποιότητα της εξυπηρέτησης των πελατών και των παροχών προς τους φιλοξενούμενους. Η Μεγάλη Βρεταννία το King George είναι μέλη της αλυσίδας Luxury Collection της Marriott International Inc, με

19 Οκτ
Πανελλήνια [ΖΕΥΣ INTERNATIONAL]

Υπάλληλος Υποδοχής / Night Auditor Απαραίτητα προσόντα: Άμεση και αποτελεσματική εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητη προϋπηρεσία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής (προφορικός και γραπτός λόγος) - γνώση δεύτερης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον

18 Οκτ
Δήμος Ρόδου [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Υπεύθυνη Υποδοχής / Reception Πελατών για πλήρη απασχόληση στη Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης επιθυμητό Άριστη γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον γλωσσών θα

18 Οκτ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Ο όμιλος Αegean Star Hotels επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διοίκησης Η/Ο ιδανική/ός υποψήφια/ος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Τουριστικών Επιχειρήσεων Τουλάχιστον πενταετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Άριστη γραφή, ομιλία και ανάγνωση της αγγλικής γλώσσας Γνώση της