19 Ιαν

Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Η BKMS προσφέρει πρωτοπόρες υπηρεσίες Multi Family Office και ζητά Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας για να υποστηρίξει τη διοίκηση της εταιρείας, να καλωσορίζει τους επισκέπτες, να απαντά και να προωθεί τηλεφωνικές κλήσεις, να χειρίζεται την αλληλογραφία και να διεκπεραιώνει διοικητικές εργασίες. Η θέση...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πανελλήνια [SUNRISE]

Η Sunrise Hotels αποτελείται από 5 ιδιόκτητα ξενοδοχεία, το πολυτελή Sunrise Pearl Hotel Spa, το Sunrise Beach Hotel, το Sunrise Gardens και το Sunrise Oasis και το Sunrise Jade. Στον όμιλο ανήκουν Italian Restaurant, Asian Restaurant, American Grill Restaurant, Greek Restaurant, Fish Restaurant, Patisserie, καθώς και Lounge Bar, όλα στην καρδιά του Πρωταρά, στην ελεύθερη περιοχή της επαρχίας Αμμοχώστου.

18 Ιαν

18 Ιαν
Πανελλήνια [ΚΕΝΤΙΑ ΑΕ]

Η KENTIA, η ελληνική εταιρία πρότυπο στον χώρο των λευκών ειδών επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπεύθυνη/ο Καταστήματος Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία στη διοίκηση καταστήματος (εμπειρία σε λευκά είδη θα θεωρηθεί πλεονέκτημα) Οργανωτικές ικανότητες Διαχείριση αποθέματος

18 Ιαν
Αθήνα [Princess Kyniska Suites ]

Η Kosmosel A.E. είναι μία ανώνυμη εμπορική επιχείρηση με έδρα τον Άλιμο. Η εταιρία επιθυμεί να προσλάβει για πλήρη απασχόληση: Γραμματέα Υποδοχής Απαιτούμενα προσόντα: Εμπειρία σε γραμματειακή υποστήριξη, χειρισμός τηλεφωνικού κέντρου Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (επιπλέον άλλες ξένες

17 Ιαν
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χωρών ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς