19 Ιαν

Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

  Η BKMS προσφέρει πρωτοπόρες υπηρεσίες Multi Family Office και ζητά Υπεύθυνη Υποδοχής / Γραμματέας για να υποστηρίξει τη διοίκηση της εταιρείας, να καλωσορίζει τους επισκέπτες, να απαντά και να προωθεί τηλεφωνικές κλήσεις, να χειρίζεται την αλληλογραφία και να διεκπεραιώνει διοικητικές εργασίες. Η θέση...

Σχετικες Αγγελιες

08 Αυγ
Δήμος Ρόδου [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group, αναζητά: Νοσηλεύτρια / Υπεύθυνη Υποδοχής για πλήρη απασχόληση στην Ρόδο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ απαραίτητο Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα

06 Αυγ
Πανελλήνια [Elatos Resort]

Το Elatos Resort Health Club, το πρώτο ελληνικό ξενοδοχείο που αποτελείται αποκλειστικά από ιδιωτικά chalets βρίσκεται σε υψόμετρο 1.300 μέτρων σε ένα αλπικό τοπίο, ανάμεσα σε έλατα, στην καρδιά του Παρνασσού. Μόλις δύο ώρες μακριά από την πολύβουη Αθήνα προσφέρει γενναιόδωρα το απόλυτο φυσικό περιβάλλον, την

Tags:

03 Αυγ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Υπεύθυνη Πωλήσεων (SAL 0507), Αττική Περιγραφή: Αναπτυσσόμενη εταιρία παροχής ιατρικών υπηρεσιών αναζητά υπεύθυνη πωλήσεων για την ενημέρωση των ιατρών και τη δημιουργία πελατολογίου στον τομέα ευθύνης της (Αττική). Καθήκοντα θέσης: Η κατάλληλη υποψήφια θα αναλάβει τη διαδικασία των ιατρικών

01 Αυγ
Πανελλήνια [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για τα ξενοδοχεία Civitel Olympic και Civitel Attik Υπάλληλο Υποδοχής Αρμοδιότητες: Συμμετοχή σε όλες τις διεργασίες της υποδοχής Οργάνωση της εργασίας, εξυπηρέτηση των πελατών με προθυμία και αμεσότητα Διαχείριση τηλεφώνων, ταμείου Συνεργασία και εξυπηρέτηση συναδέλφων άλλων

01 Αυγ
Πανελλήνια [CENTRAL HOTEL]

Ζητείται Υπάλληλος Υποδοχής Απαραίτητες προϋποθέσεις: Πτυχίο τουριστικής σχολής Τρία χρόνια ελάχιστη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά Υπευθυνότητα και πελατοκεντρική νοοτροπία Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον υψηλών απαιτήσεων Δίπλωμα οδήγησης