18 Ιαν

Copywriter / Κειμενογράφος

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, αναζητά, για λογαριασμό μεγάλου Εμπορικού Οργανισμού στον Τομέα του Computing, έναν δημιουργικό και ταλαντούχο Κειμενογράφο, με ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, για εργασία στη περιοχή της Μαγούλας.

• Copywriter / Κειμενογράφος, για συγγραφή script για Βίντεο.
• Άμεση διαθεσιμότητα για μόνιμη απασχόληση (Full time ή Part time)

Απαραίτητα προσόντα:
• Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής Γλώσσας
• Γενικές τεχνολογικές γνώσεις
• Εμπειρία στη συγγραφή κειμένου για μικρά βίντεο (script) ή/και γενικά στη παραγωγή βίντεο.

Παροχές
• Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
• Ανταγωνιστικές Απολαβές, για Πλήρη ή Μερική Απασχόληση και Ασφάλιση
• Εργασία στη περιοχή της Μαγούλας Αττικής

Οι ενδιαφερόμενοι, μπορούν να καταχωρήσουν το Βιογραφικά τους Σημείωμα, μαζί με ένα δείγμα συγγραφής σύντομου κειμένου, μέσα από το site www.actionline.gr ή στέλνοντας email στο jobs@actionline.gr , με κωδικό αγγελίας ACT–COPY–PC.

Για περαιτέρω πληροφορίες και ερωτήσεις, επικοινωνήστε με το 6944020106

ACTIONLINE
ACTIONLINE
www.actionline.gr/

Κύριο αντικείμενό μας είναι η παροχή υπηρεσιών που επικεντρώνονται σε θέματα προσωπικού στελέχωσης επιχειρήσεων σε τμήματα marketing,digital services, πωλήσεων, promotion, γραμματειακής υποστήριξης, customer services, collections, retail, merchandising, logistics και έκτακτο τεχνικό προσωπικό.