18 Ιαν

Πωλητές / Πωλήτριες Ένδυσης – Αττική

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΑCTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών προς επιχειρήσεις στην Ελλάδα, για λογαριασμό πελάτη της στο χώρο της ανδρικής μόδας, αναζητά άτομα για στελέχωση Θέσης Πωλητή / Πωλήτριας, στις περιοχές:

Γλυφάδα – Άγιος Δημήτριος – Νέο Φάληρο – Κέντρο Αθήνας – Μαρούσι – Κηφισιά – Σπάτα - Αεροδρόμιο

Σου αρέσει η μόδα;
Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις ανάγκες τους;

Αν «ΝΑΙ», τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε, για εργασία στο χώρο της ανδρικής ένδυσης.

Περιγραφή Θέσης
• Πωλητής / Πωλήτρια σε μεγάλη και αναγνωρισμένη εταιρεία, στο χώρο της ανδρικής ένδυσης.
• Επικοινωνία και εξυπηρέτηση πελατών.
• Ανάδειξη των προϊόντων μέσα από μια μεγάλη γκάμα.
• Διασφάλιση της επιτυχούς επίτευξης των πωλήσεων, με σκοπό την ενίσχυση και την ανάπτυξη της επιχείρησης.

Προσόντα
• Επιθυμητή ηλικία έως 35 ετών με άψογη εμφάνιση
• Επιθυμητή εμπειρία στον χώρο της ανδρικής μόδας
• Ικανότητα στην εξυπηρέτηση διαφορετικών πελατών
• Εξαιρετική πελατοκεντρική συμπεριφορά και επικοινωνιακές δεξιότητες

Παροχές Εταιρίας
• Σταθερές αμοιβές ,ασφάλιση και bonus
• Επαγγελματική εξέλιξη και προοπτικές
• Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

Για να καταχωρήσετε το Βιογραφικό σας Σημείωμα και για περισσότερες θέσεις εργασίας, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.actionline.gr ή αποστείλτε το ηλεκτρονικά στο jobs@actionline.gr , με κωδικό θέσης ACT–MALL–ATH.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων, το Τμήμα Ανθρώπινου Δυναμικού της ΑCTIONLINE, θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

ACTIONLINE
ACTIONLINE
www.actionline.gr/

Κύριο αντικείμενό μας είναι η παροχή υπηρεσιών που επικεντρώνονται σε θέματα προσωπικού στελέχωσης επιχειρήσεων σε τμήματα marketing,digital services, πωλήσεων, promotion, γραμματειακής υποστήριξης, customer services, collections, retail, merchandising, logistics και έκτακτο τεχνικό προσωπικό.