13 Φεβ

3D Generalist

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία DVS Design με έδρα την Θεσσαλονίκη, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο της πληροφορικής, αναζητά έμπειρους και ταλαντούχους επαγγελματίες στον χώρο της 3D απεικόνισης.
Απαραίτητες γνώσεις: 3Ds Max
Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση
Ενδιαφέρεσαι?
Στείλε το βιογραφικό σου και απαραιτήτως το portfolio σου στο cv@design-vs.com

ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Θες3D]

Ζητείται άτομο με εμπειρία στην τρισδιάστατη εκτύπωση (3D PRINTING), με απαραίτητες γνώσεις των προγραμμάτων BLENDER και Z BRUSH. Βιογραφικά στο: info@thes3d.gr

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών]

Στελέχη Πωλήσεων και Εξυπηρέτησης Πελατών Καλύπτονται άμεσα 4 θέσεις του τμήματος πωλήσεων μεγάλης εταιρίας στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Στο πλαίσιο νέας επικοινωνιακής εκστρατείας καινούριου πελάτη γίνεται επέκταση των δραστηριοτήτων της και αναζητά: Νέους/νέες έως 30 ετών με απολυτήριο

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [GLOBAL ENERGY SOLUTIONS]

Mηχανολόγος Μηχανικός – Θεσσαλονίκη Η εταιρία: Η εταιρία Global Energy Solutions Ltd. είναι τεχνική εταιρία με εξειδίκευση στα κτιριακά ενεργειακά έργα και έδρα στη Θεσσαλονίκη. Η θέση: Η θέση αφορά στη μελέτη και την επίβλεψη των έργων που αναλαμβάνει η εταιρία στον ευρύτερο νομό Θεσσαλονίκης και στους

20 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Οδηγός Tουριστικού Λεωφορείου ζητείται από γραφείο γενικού τουρισμού στη Θεσσαλονίκη για την καλοκαιρινή σεζόν 2019 από Κασσάνδρα ή Σιθωνία. Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Δίπλωμα Δ' κατηγορίας Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας (ΠΕΙ) Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου