12 Νοε

3D Generalist / 3D Architectural Designer.

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία DVS Design με έδρα την Θεσσαλονίκη, η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο της πληροφορικής, αναζητά έμπειρους και ταλαντούχους επαγγελματίες στον χώρο της 3D απεικόνισης.

Ενδιαφέρεσαι?

Στείλε το βιογραφικό σου και απαραιτήτως το portfolio σου στο cv@design-vs.com

Ανοιχτές θέσεις για 3D Generalist και 3D Architectural Designer.

ΛΑΖΑΡΟΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

29 Νοε
Αθήνα [UPRISE MARKETING SOLUTIONS]

Διακοσμητής ή Industrial Designer με εξειδίκευση στο σχεδιασμό περιπτέρων εκθέσεων / άριστη γνώση Autocad , 3d Studio και επιθυμητά Coreldraw και Photoshop / γνώση Αγγλικής γλώσσας απαραίτητη / προϋπηρεσία επιθυμητή / εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων επιθυμητή / αποστολή βιογραφικού και Portfolio στο info@uprise.gr

29 Νοε
Αθήνα [Uprise Marketing Solutions]

Διακοσμητής ή Industrial Designer με εξειδίκευση στο σχεδιασμό περιπτέρων εκθέσεων / άριστη γνώση Autocad , 3d Studio και επιθυμητά Coreldraw και Photoshop /

07 Δεκ
Θεσσαλονίκη [SMARTUP IKE]

Web/Mobile UI/UX Designer Αρμοδιότητες: Ο/Η ενδιαφερόμενος/η θα κληθεί να συμμετάσχει στον σχεδιασμό web και mobile εφαρμογών. Θα δημιουργεί τα απαραίτητα mockups και γραφικά στοιχεία (logos, UI elements κλπ). Προαιρετικά μπορεί να συμμετάσχει και στην υλοποίηση του λειτουργικού μέρους των web εφαρμογών. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητες δεξιότητες: -Σχεδιασμός ιστοσελίδων με HTML & CSS -Χρήση οποιουδήποτε προγράμματος επεξεργασίας εικόνας (πχ Adobe Photoshop...

... GIMP)
-Χρήση οποιουδήποτε προγράμματος σχεδιασμού UI (πχ Adobe XD)
-Εφαρμογή best practices για web, Android και iOS
Επιθυμητά Προσόντα: Θα συνεκτιμηθούν γνώσεις σε:
-Javascript
-Bootstrap
-REST API
-Angular (js, 2+)
-Ruby on Rails
-Firebase
-Git

Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση

Tags:

07 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο και τον τομέα των κατασκευών ακινήτων μέσω της Right Home (www.righthome.gr), κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των

16 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA]

Η Forthnet Α.Ε., η εταιρία που έφερε το internet και τη συνδρομητική τηλεόραση στην Ελλάδα και παρέχει υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας με το εμπορικό σήμα Nova, ζητά να προσλάβει με έδρα τη Θεσσαλονίκη και περιοχή δραστηριότητας τη Βόρεια Έλλάδα: Account Manager / Θεσσαλονίκη Κωδ. θέσης: AMT/1018 Κύριες