18 Ιαν

Front Desk & Reservations Supervisor - Parga

Δήμος Πάργας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Two small but boutique premises in picturesque holiday destination Parga, the My Suite and Ideal House Studios and Apartments are looking to hire a Front Desk Reservations Supervisor to operate the premises and fulfill the wishes of the upscale guests of these premises for the season 2018. Parga is the most vibrant destination in Epirus and international tourists are streaming from all over Europe to enjoy the unique culture, food delicacies, nightlife and natural environment. Position Requirements: 2+ years’ experience in front desk operations and reservations Excellent...

Σχετικες Αγγελιες

31 Ιαν
Δήμος Πάργας [SALVATOR]

Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Salvator Boutique Hotel Villas Spa στο πλαίσιο της αναβάθμισής του αναζητά σοβαρούς νέους επαγγελματίες, δυναμικούς και ταλαντούχους, για να οικοδομήσει μαζί τους μια αμφότερα κερδοφόρα και μακρόχρονη επαγγελματική σχέση. Reservations Front Office Manager Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία

14 Φεβ
Πανελλήνια [Possidi Holidays SA]

Το ξενοδοχείο Possidi Holidays Resort Suites Hotel ενδιαφέρεται να προσλάβει για την καλοκαιρινή περίοδο 2019 άτομο για την παρακάτω θέση: Reservations and Front Office Manager Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση (εξαιρούνται οι μαθητές) Γνώση προγραμμάτων ανάλογα με τη θέση Εργασιακή οργάνωση

14 Φεβ
Δήμος Μυκόνου [SANTANNA MYKONOS]

Luxury beach club, in Mykonos is looking for candidates for the following position: Reservations Front Office Manager All candidates should sent an analytical CV with a picture (code: Reservations Front Office Manager) [To apply please click here]

13 Φεβ
Δήμος Χερσονήσου [Malia Bay Beach Hotel & Bungalows]

Το ξενοδοχείο 4 αστέρων Malia Bay Beach Hotel Bungalows στο πλαίσιο της αναβάθμισής του αναζητά νέους σοβαρούς επαγγελματίες, δυναμικούς και ταλαντούχους για να οικοδομήσει μαζί τους μια αμφότερα κερδοφόρα και μακρόχρονη επαγγελματική σχέση. Το Malia Bay Beach Hotel Bungalows αναζητά: Reservations Front Office Manager – Μάλια Κρήτης

13 Φεβ
Δήμος Μεσσήνης [Πολυτελές νεόδμητο ξενοδοχείο 4*]

Πολυτελές νεόδμητο ξενοδοχείο 4 αστέρων στη Μεσσηνία ζητά: Front Office Reservations Manager Ο υποψήφιος θα πρέπει να εξασφαλίζει την άριστη λειτουργία του τμήματος κρατήσεων, αλλά και την εύρυθμη λειτουργία του front office. Μεταξύ άλλων θα πρέπει να ενημερώνει και να διαχειρίζεται τα συστήματα κρατήσεων, να