18 Ιαν

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Δήμος Ιητών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Τουριστική επιχείρηση που εδρεύει στο νησί της Ίου στις Κυκλάδες, ζητά έμπειρo -η υπάλληλο στο τμήμα πωλήσεων με τις εξής αρμοδιότητες μεταξύ άλλων: Κράτηση και έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων Κράτηση και έκδοση ακτοπλοϊκών εισιτηρίων Πώληση και προώθηση...

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας ZHTEITAI άτομο για εργασία σε τουριστικό γραφείο γενικού τουρισμού στον Άγιο Δημήτριο. Απαραίτητη η γνώση της αγγλικής γλώσσας, H/Υ,

26 Μαι
Αθήνα [GREEK TRAILS]

Το "Greek Trails", στην Αθήνα, ζητεί υπάλληλο με προϋπηρεσία για το τμήμα Incoming. Απαραίτητη καλή γνώση, TravelForce MS Office, Αγγλικών. Γνώση επιπλέον

26 Μαι
Αργυρούπολη [ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ]

Τουριστικό Πρακτορείο, που βρίσκεται στην περιοχή της Αργυρούπολης, ζητεί Υπάλληλο. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2

26 Μαι
Αθήνα [ANNA TRAVEL]

Το Τουριστικό Γραφείο "Anna Travel", που βρίσκεται στο Κολωνάκι ζητεί Υπάλληλο (κοπέλα). Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Προσόντα: Ευγένεια

26 Μαι
Αθήνα [ATHENS DIRECT TRAVEL]

To "Athens Direct Travel" ζητεί υπάλληλο για το τμήμα Corporate & Outgoing με καλή γνώση αεροπορικού εισιτηρίου, πώλησης και δημιουργίας FIT & οργανωμένων