18 Ιαν

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Δήμος Ιητών
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Τουριστική επιχείρηση που εδρεύει στο νησί της Ίου στις Κυκλάδες, ζητά έμπειρo -η υπάλληλο στο τμήμα πωλήσεων με τις εξής αρμοδιότητες μεταξύ άλλων: Κράτηση και έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων Κράτηση και έκδοση ακτοπλοϊκών εισιτηρίων Πώληση και προώθηση...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [NST TRAVEL AND TOURISM]

Η NST Travel αναζητά μόνιμο και εποχιακό προσωπικό για τη στελέχωση του τμήματος κρατήσεων και κίνηση λεωφορείων Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση υπολογιστών Καλή γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα Επικοινωνιακές

15 Φεβ
Δήμος Καρπάθου [PANORAMA TRAVELS]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στην Κάρπαθο ζητεί Υπάλληλο Με τα εξής προσόντα: Εμπειρία σε τμήμα λογιστηρίου ή κρατήσεων τουριστικού γραφείου Άριστη γνώση Η/Υ (Word processing, Εxcel, χρήση internet) Γνώση τουριστικού προγράμμματος 3S θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση της αγγλικής (μίνιμουμ Lower) Άδειας οδήγησης

24 Ιαν
Πειραιώς [Greek Travel Advisors]

Η τουριστική εταιρία Greek Travel Advisors αναζητά για το νέο γραφείο της στον Πειραιά Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους στον κλάδο του τουρισμού Άριστη γνώση αγγλικών και μίας δεύτερης ξένης γλώσσας (απαραίτητο) Πολύ καλή γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office,

23 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου για Κρατήσεις Αεροπορικών Εισιτηρίων Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για groups και FIT’ S) Άριστη γνώση

22 Ιαν
Πανελλήνια [Τουριστικό γραφείο]

Τουριστικό γραφείο ζητεί Yπάλληλο με προϋπηρεσία και γνώσεις στην έκδοση αεροπορικών εισιτηρίων, κρατήσεις ξενοδοχείων και Ρanasoft – Τravel Force για incoming και outgoing τμήμα. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]