18 Ιαν

Sales Executive & Reservations - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sensimar Οceanis Βeach Spa Resort στην Κω ζητεί: Sales Executive Reservations Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας Καλή γνώση άλλων ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση...

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Executive Housekeeper Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής, κρατικής ή ιδιωτικής. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 5 αστέρων 350 δωματίων και άνω. Πολύ καλή

27 Σεπ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

O όμιλος ξενοδοχείων Blue Lagoon ζητεί για τη στελέχωση του νέου ξενοδοχείου του Blue Lagoon Ocean στο Ψαλίδι της Κω, 200 δωματίων, 4+ αστέρων, adults only, all inclusive, το οποίο θα ανοίξει την 1η Μαΐου 2019, τo ακόλουθο διευθυντικό στέλεχος: Executive Chef Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με

27 Σεπ

O όμιλος ξενοδοχείων Blue Lagoon ζητεί για τη στελέχωση του νέου ξενοδοχείου του Blue Lagoon Ocean στο Ψαλίδι της Κω, 200 δωματίων, 4+ αστέρων, adults only, all inclusive, το οποίο θα ανοίξει την 1η Μαΐου 2019, τo ακόλουθο διευθυντικό στέλεχος: Executive Housekeeper Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα με

19 Οκτ
Δήμος Κω [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες

19 Οκτ

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη