18 Ιαν

Sales Executive & Reservations - Κως

Δήμος Κω
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα Sensimar Οceanis Βeach Spa Resort στην Κω ζητεί: Sales Executive Reservations Απαιτούμενα προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας και καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας Καλή γνώση άλλων ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση...

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Δήμος Κω [BLUE LAGOON GROUP]

O όμιλος ξενοδοχείων Blue Lagoon, ζητά για την στελέχωση του νέου του ξενοδοχείου Blue Lagoon Ocean, στο Ψαλίδι της Κω, 200 δωματίων, 4+ αστέρων, Adults Only, All Inclusive, το οποίο θα ανοίξει την 1η Μαΐου 2019, τo ακόλουθο διευθυντικό στέλεχος: Executive Housekeeper Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα,

02 Αυγ

O όμιλος ξενοδοχείων Blue Lagoon, ζητά για την στελέχωση του νέου του ξενοδοχείου Blue Lagoon Ocean, στο Ψαλίδι της Κω, 200 δωματίων, 4+ αστέρων, Adults Only, All Inclusive, το οποίο θα ανοίξει την 1η Μαΐου 2019, τo ακόλουθο διευθυντικό στέλεχος: Executive Chef Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα, με

18 Ιουλ
Δήμος Κω [KIPRIOTIS VILLAGE]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Κυπριώτη, που βρίσκεται στην Κω, ζητά να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Executive Housekeeper Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου τουριστικής σχολής, κρατικής ή ιδιωτικής. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 5 αστέρων 350 δωματίων και άνω. Πολύ καλή

14 Αυγ
Δήμος Κω [AEGEAN VIEW]

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Γ' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων

14 Αυγ

H ξενοδοχειακή μονάδα Aegean View Aqua Resort, που εδρεύει στην Κω, αναζητεί για να προσλάβει άμεσα: Β' Μάγειρα Ζεστής Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Να εξασφαλίζει την ομαλή λειτουργία της κουζίνας, τον έλεγχο των προϊόντων και την ποσότητα των παραγόμενων αντικειμένων. Να έχει άριστη γνώση χειρισμού όλων