18 Ιαν

Μηχανικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Thermo King Hellas Α.Ε., αποκλειστικός εισαγωγέας των ψυκτικών μηχανημάτων Τhermo Κing στην Ελλάδα, ζητά: Μηχανικό για την κάλυψη θέσης στο τμήμα του συνεργείου, στον τομέα των επισκευών και της συντήρησης των πετρελαιοκίνητων ψυκτικών μηχανημάτων. Απαραίτητο προσόν: Απαραίτητη προϋπηρεσία έως δύο (2)...

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για την θέση: Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Εκτέλεση και εποπτεία προκαθορισμένων συντηρήσεων Εντοπισμός, αξιολόγηση και επίλυση

09 Αυγ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Μηχανολόγος Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα (Κωδικός θέσης: SAL 0908) Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο παραγωγής δομικών υλικών, με παρουσία στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξης της. Καθήκοντα θέσης: Ο κατάλληλος υποψήφιος θα

07 Αυγ
Πανελλήνια [Tourtas & Partners]

Από την τεχνική εταιρία Renovart στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, που δραστηριοποιείται στον τομέα των ανακαινίσεων κατοικιών και επαγγελματικών χώρων, ζητείται Αρχιτέκτονας Μηχανικός με ανάλογη εμπειρία. Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Autocad Άριστη γνώση στη δημιουργία κατασκευαστικών σχεδίων

01 Αυγ
Πανελλήνια [Synth3sis Ltd]

Ζητείται Μηχανολόγος / Πολιτικός / Ηλεκτρολόγος Μηχανικός με εμπειρία σε Φωτοβολταϊκά Πάρκα και γνώση της ολλανδικής γλώσσας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

17 Αυγ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group A.Ε. για έργο που έχει αναλάβει αναζητά: Πολιτικό Μηχανικό Π.Ε. με Lower. Αφορά αποκλειστικά το Νομό Αττικής. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]