18 Ιαν

Ψυκτικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Τhermo Κing Ηellas A.E., αποκλειστικός εισαγωγέας των ψυκτικών μηχανημάτων Τhermo Κing στην Ελλάδα, ζητά: Ψυκτικό για την κάλυψη θέσης στο τμήμα του συνεργείου. Απαραίτητο προσόν: Απαραίτητη προϋπηρεσία έως δύο (2) χρόνων Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών Συνεχής κατάρτιση Άριστο περιβάλλον...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

09 Φεβ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου]

Μεγάλη εταιρία λιανεμπορίου αναζητά Αρχιτεχνίτη Ψυκτικό ή Εργοδηγό Ψυκτικό Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτοι Τεχνικού Λυκείου, ΙΕΚ ή επαγγελματικής σχολής με ειδικότητα ψυκτικού ΠΕΙ (πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας) σε ισχύ Κάρτα ψηφιακού ταχογράφου σε ισχύ (προαιρετικό) Άδεια

06 Φεβ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

15 Φεβ
Δήμος Ζακύνθου [MANPOWER]

Τεχνικός Συντήρησης / Ψυκτικός – Ζάκυνθος Έχεις εμπειρία ως τεχνικός σε βιομηχανία ή ως ψυκτικός; Η ManpowerGroup για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρίας αναζητά τεχνικό συντήρησης ή ψυκτικό στην περιοχή της Ζακύνθου. Αρμοδιότητες: Οι κύριες αρμοδιότητες είναι: Η εγκατάσταση

15 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Συντηρητής / Ψυκτικός Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1-2 χρόνων, σε ανάλογη

08 Φεβ
Πανελλήνια [DELPHI BEACH ]

Συντηρητής – Ηλεκτρολόγος και Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν μα όχι μόνο τον προληπτικό έλεγχο και συντήρηση των μηχανημάτων του ξενοδοχείου βάσει προγράμματος, την καθημερινή επισκευή, επιδιόρθωση, αντικατάσταση βλαβών που θα προκύπτουν κατά τη λειτουργία,