18 Ιαν

Ψυκτικός

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Τhermo Κing Ηellas A.E., αποκλειστικός εισαγωγέας των ψυκτικών μηχανημάτων Τhermo Κing στην Ελλάδα, ζητά: Ψυκτικό για την κάλυψη θέσης στο τμήμα του συνεργείου. Απαραίτητο προσόν: Απαραίτητη προϋπηρεσία έως δύο (2) χρόνων Προσφέρονται: Ελκυστικό πακέτο αποδοχών Συνεχής κατάρτιση Άριστο περιβάλλον...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

04 Μαι
Πανελλήνια [GRECOTEL]

Στην GRECOTEL Hotels Resorts, στην ηγέτιδα ξενοδοχειακή αλυσίδα στην Ελλάδα, πιστεύουμε στο ισχυρό πλεονέκτημα που μας προσδίδουν τα εξειδικευμένα, αφοσιωμένα, γεμάτα πάθος στελέχη μας. Η συνεχής εκπαίδευση και η περαιτέρω ανάπτυξη των δεξιοτήτων τους αποτελεί το δικό μας μέλημα. Ακολουθώντας την

04 Μαι
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση: Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

25 Μαι
Αθήνα [ECOPORTA]

ΖΗΤΗΤΑΙ ΨΥΚΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΨΥΚΤΙΚΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΓΙΑ ΨΥΚΤΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΥΤΩΝ.

24 Μαι
Πανελλήνια [Four Seasons Astir Palace Hotel Athens ]

Join our Team! Four Seasons Astir Palace Hotel Athens is looking for talent! Ψυκτικός Απαραίτητα προσόντα: Άδεια εξασκήσεως επαγγέλματος Επιθυμητά προσόντα: Βασικές γνώσεις αγγλικής γλώσσας 2-3 έτη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. We are inviting energetic and talented candidates, with hospitality culture, positive attitude, customer service

14 Μαι
Θεσσαλονίκη [Smart clima]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Εμπειρος ψυκτικός ζητείται για εργασία.