18 Ιαν

Food & Beverage Manager - Bansko, Bulgaria

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ermia Hotels Resorts, wishes to employ a Food Beverage Manager (FB01) for its 5* hotel in Bansko, Bulgaria. The Assistant hotel manager refers to the Operations Manager and is responsible for smooth and proper function of bar, restaurants, kitchen and room service according to predetermined standards at the most efficient way Responsibilities: Preparation of weekly work schedules and participation in weekly meetings Finalizes and prepares FB weekly programms implementation Tracks revenues and operating costs of FB Department Provides guidance for meeting customers\´...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Πανελλήνια [HYTRA]

To εστιατόριο Hytra, βραβευμένο με ένα αστέρι Michelin και χρυσό σκούφο το οποίο στεγάζεται στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών ζητά: Food Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία 5 χρόνια Διαχείριση και πώληση εκδηλώσεων Εμπειρία εκπαίδευσης και αξιολόγησης προσωπικού Εμπειρία σε εστιατόρια

16 Ιαν
Πανελλήνια [GRECOTEL]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.grecotel.com

16 Ιαν

15 Ιαν
Πανελλήνια [PRIMA VISTA BOUTIQUE HOTEL ]

Ζητείται Food Beverage Manager από τετράστερο ξενοδοχείο στα Σύβοτα Θεσπρωτίας. Απαιτούμενες δεξιότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων, Ελλάδας ή εξωτερικού Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γνώση δεύτερης γλώσσας θα

10 Ιαν
Πανελλήνια [Civitel Hotel]

Ο όμιλος Civitel Hotels Resorts ζητά για όλα τα ξενοδοχεία του ομίλου: Food Beverage Manager Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία (τουλάχιστον 5 χρόνια) σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 ή 5 αστέρων Πτυχίο τριτοβάθμιας τουριστικής εκπαίδευσης Άριστη γνώση εστιατορικής τέχνης και γαστρονομίας Άριστη γνώση αγγλικών