18 Ιαν

Μηχανολόγος ή/και Ηλεκτρολόγος Μηχανικός - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Τεχνική, μελετητική και συμβουλευτική εταιρία με πολυετή δραστηριότητα στους τομείς των μελετών, των επιβλέψεων και των αδειοδοτήσεων ηλεκτρομηχανολογικών (Η/Μ) εγκαταστάσεων, ζητά για πλήρη απασχόληση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Μηχανολόγο ή/και Ηλεκτρολόγο Μηχανικό Απαραίτητα...

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Πανελλήνια [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία που ασχολείται με την κατασκευή τηλεπικοινωνιακών δικτύων ζητά Μηχανικό (Ειδικότητες: Τοπογράφος, Πολιτικός, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος) με γνώση αγγλικών και γερμανικών (επίπεδο Β1 ή Β2) για μόνιμη εργασία στη Γερμανία. Πληροφορίες και αποστολή βιογραφικών: Τηλέφωνο: 2310 589 600

09 Οκτ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία ζητά να προσλάβει Μηχανολόγο Μηχανικό / Ηλεκτρολόγο Μηχανικό για το τεχνικό τμήμα κωδ θέσης: Μ.Η.1 Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Μηχανολόγου ή Ηλεκτρολόγου Μηχανικού (Α.Ε.Ι.) Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο Επιθυμητή γνώση της

08 Οκτ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε., βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Ηλεκτρολόγος / Μηχανικός Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Εκτέλεση και εποπτεία προκαθορισμένων συντηρήσεων Εντοπισμός, αξιολόγηση και επίλυση

04 Οκτ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Ηλεκτρολόγος / Μηχανολόγος Μηχανικός Πωλήσεων - Αθήνα Κωδικός: SAL 0410 Περιγραφή: Καταξιωμένη εταιρία στον χώρο παραγωγής δομικών υλικών, με παρουσία στην Ελλάδα και το εξωτερικό, αναζητά Ηλεκτρολόγο/ Μηχανολόγο Μηχανικό Πωλήσεων για τις ανάγκες περαιτέρω ανάπτυξής της. Καθήκοντα θέσης: Ο

01 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων]

Από μεγάλη εταιρία μελετών τεχνικών έργων στη Θεσσαλονίκη, ζητείται Μηχανολόγος ή Ηλεκτρολόγος Μηχανικός πλήρους απασχόλησης. (κωδικός θέσης ΠΥΡ-10/2018). Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Τουλάχιστον διετής επαγγελματική εμπειρία στην εκπόνηση μελετών πυροπροστασίας για