16 Ιαν

Βοηθός Λογιστή - Αυλώνα Αττικής

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Self Balance για λογαριασμό πελάτης της, στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξης του στον κλάδο των τροφίμων, επιθυμεί να στελεχώσει την ομάδα του με νέους...

Σχετικες Αγγελιες

15 Ιαν
Αθήνα [LIDL]

Βοηθός Διευθυντή/τριας Καταστήματος (μερική απασχόληση) στη Μεταμόρφωση Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους

11 Ιαν
Αθήνα [ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΙΔΩΝ]

Εμπορική Εταιρεία στο Περιστέρι ζητά Υπάλληλο Γραφείου ως Βοηθό Λογιστηρίου. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης. Τα βασικά καθήκοντα της θέσης είναι: Έκδοση

10 Ιαν
Αθήνα [ΦΟΡΟΕΞΕΛΙΞΗ]

Βοηθός λογιστή έως 32 ετών για πλήρη υποστήριξη πελατών. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής λογιστικής – οικονομικής κατεύθυνσης με προϋπηρεσία

10 Ιαν
Αθήνα [ΚΑΡΡΑ ΧΑΡΟΥΛΑ]

Βοηθός Λογιστή Αρμοδιότητες: Μισθοδοσία, τήρηση βιβλίων Β'Γ κατηγορίας. Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση των προγραμμάτων της DATA COMMUNICATION. Η εταιρία προσφέρει:

08 Ιαν
Αθήνα [SPM NETWORK]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή για τη στελέχωση εσωτερικού λογιστηρίου εταιρείας E-Commerce με έδρα στο Χαϊδάρι Αττικής . Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης