16 Ιαν

Υπεύθυνη καταστημάτων (δικτύου λιανικής)

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο όμιλος B&F στο πλαίσιο της ανάπτυξης του ζητά για την εταιρία BSB : Υπεύθυνη καταστημάτων (δικτύου λιανικής) Απαιτήσεις Απαραίτητη προυπηρεσία ως...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Αθήνα [Κοσμηματοπωλείο]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ ζητεί πωλητή ή πωλήτρια λιανικής στο κατάστημα στη Βάρης – Κορωπίου. Απαιτούμενα προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης

16 Αυγ
Αθήνα [Party21]

Η εταιρία ένδυσης party21 αναζητεί προσωπικό έμπειρο για στελέχωση καταστήματος! Προσόντα : Υπεύθυνη : Η/Υ : Αγγλικά : Ευχάριστη προσωπικότητα :

09 Αυγ
Αθήνα [CAMELOT]

Η εταιρεία ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΑ ΖΑΧΑΡΩΔΗ Α.Ε. έχει ηγετικό ρόλο στο στο χώρο των ζαχαρωδών, καραμέλλας, σοκολάτας και ζελινίων (ζελεδάκια). Είναι αποκλειστικός

07 Αυγ

* Υπεύθυνη * Έμπειρη * Αγγλικά * Δυνατότητα ταξίδια εξωτερικού * Η/Υ Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση Μισθός: 0,00€ /μήνας Εμπειρία: * 1-10: 1 χρόνο

07 Αυγ
Αθήνα [Market In Α.Β.Ε.Ε]

Η αλυσίδα MARKET IN αναζητά τα κατάλληλα στελέχη για την κάλυψη των παρακάτω θέσεων εργασίας: Διευθυντές / Υποδιευθυντές για τα καταστήματα των Αθηνών.