17 Ιαν

Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών/Αγορών - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία Τροφίμων με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση εργασίας: Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών – Αγορών Περιγραφή θέσης – αρμοδιότητες: Επικοινωνία με προμηθευτές και αναζήτηση νέων Έρευνα αγοράς πρώτων υλών Προγραμματισμός και τοποθέτηση...

Σχετικες Αγγελιες

02 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Δ. ΑΕ / DELPHIS]

Η εταιρία Delphis που δραστηριοποιείται στον τομέα της εμπορίας μηχανημάτων και παρελκομένων κλιματισμού και επαγγελματικής ψύξης καθώς και στη συντήρηση ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων επιθυμεί να προσλάβει τον κατάλληλο υποψήφιο για τη θέση: Στέλεχος Εξυπηρέτησης Πελατών Τεχνικού

01 Αυγ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

31 Ιουλ
Πανελλήνια [IOAKIMIDIS TEXTILES]

Ζητείται κυρία έως 45 ετών με άριστη γνώση αγγλικών για τη Στελέχωση Τμήματος Εξαγωγών [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

30 Ιουλ
Πανελλήνια [BED & BATH]

Η BedBath ιδρύθηκε το 1992 με την επωνυμία Cannon Home Fashion και την αντιπροσώπευση της ομώνυμης φίρμας στην Ελλάδα. Το 2003 η εταιρία μετονομάστηκε σε BedBath, εμπλουτίζοντας συνεχώς την γκάμα των προϊόντων της (λευκά είδη, έπιπλα, στρώματα, κρεβάτια) και ενδυναμώνοντας την παρουσία της με νέα σημεία πώλησης. Η BedBath

27 Ιουλ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Εξαγωγική βιομηχανία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά Στέλεχος Τμήματος Εξαγωγών Κωδικός: 7/2018   Αρμοδιότητες: Σύνταξη προσφορών Επικοινωνία με πελάτες εξωτερικού Διεκπεραίωση πωλήσεων εξωτερικού Συντονισμός φορτώσεων σε συνεργασία με το τμήμα αποθήκης Τιμολόγηση, έκδοση φορτωτικών εγγράφων,