17 Ιαν

Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών/Αγορών - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία Τροφίμων με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση εργασίας: Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών – Αγορών Περιγραφή θέσης – αρμοδιότητες: Επικοινωνία με προμηθευτές και αναζήτηση νέων Έρευνα αγοράς πρώτων υλών Προγραμματισμός και τοποθέτηση...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Δήμος Θεσσαλονίκης [MANPOWER]

Υπεύθυνος Προμηθειών και Αγορών Έχεις εμπειρία στον χώρο; Είσαι οργανωτικός/ή και ικανός/ή στις διαπραγματεύσεις; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να εργαστείς σε μία αναπτυσσόμενη ελληνική επιχείρηση! Η ManpowerGroup για λογαριασμό μεγάλης εταιρίας-πελάτη της αναζητά τον/την κατάλληλο/η υποψήφιο/α. Ο

14 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

10 Μαι
Πανελλήνια [EVAL]

Η Eval Marine Accessories με έδρα τα Άνω Λιόσια δραστηριοποιείται στον σωστικό και στον ναυτιλιακό εξοπλισμό σκαφών από το 1976 με εξαγωγές σε 85 χώρες και ζητά Junior Στέλεχος Τμήματος Marketing Κωδικός θέσης: Marketing1 Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής με κατεύθυνση το marketing Άριστη γνώση της αγγλικής

09 Μαι
Πανελλήνια [Μη κερδοσκοπικός οργανισμός]

Ζητείται από μη κερδοσκοπικό οργανισμό ικανό στέλεχος για εργασία στο Τμήμα Επικοινωνίας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή αντίστοιχος τίτλος εξωτερικού στην επικοινωνία ή στο marketing Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο τμήμα, σχετικές σπουδές, άριστη γνώση υπολογιστών Μεταπτυχιακός τίτλος σε

08 Μαι
Αθήνα [Κ. ΤΖΑΝΟΣ ΑΕΒΕ]

Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών Ο υποψήφιος καλείται να συμβάλλει στην αναπτυξιακή προσπάθεια της εταιρίας. Περιγραφή θέσης: Έλεγχος αποθεμάτων πρώτων υλών, planning παραγγελιών, επικοινωνία με προμηθευτές, μεταφορικές Συνεργασία με αποθήκη Διαπραγμάτευση με προμηθευτές, μεταφορικές εταιρίες