17 Ιαν

Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών/Αγορών - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μεγάλη Βιομηχανία Τροφίμων με έντονη εξαγωγική δραστηριότητα επιθυμεί να καλύψει την παρακάτω θέση εργασίας: Στέλεχος Τμήματος Προμηθειών – Αγορών Περιγραφή θέσης – αρμοδιότητες: Επικοινωνία με προμηθευτές και αναζήτηση νέων Έρευνα αγοράς πρώτων υλών Προγραμματισμός και τοποθέτηση...

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιαν
Πανελλήνια [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Εξαγωγική βιομηχανία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά Στέλεχος Τμήματος Εξαγωγών (κωδ.: 10/2019) Αρμοδιότητες: Σύνταξη προσφορών Επικοινωνία με πελάτες εξωτερικού Διεκπεραίωση πωλήσεων εξωτερικού Συντονισμός φορτώσεων σε συνεργασία με το τμήμα αποθήκης Τιμολόγηση, έκδοση φορτωτικών εγγράφων,

18 Ιαν
Πανελλήνια [EVAL]

Στέλεχος Τμήματος Customer Service Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι: Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση υφιστάμενων πελατών, κυρίως μέσα από τηλεφωνική επικοινωνία Ενημέρωση των πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας Ετοιμασία και υλοποίηση προσφορών και άλλων προωθητικών ενεργειών της

17 Ιαν
Πανελλήνια [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε. εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών σε επαγγελματίες αναζητά για τα γραφεία της στην Αθήνα: Έμπειρο Στέλεχος Τμήματος Μισθοδοσίας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ οικονομικής ή λογιστικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία

17 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε. εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών σε επαγγελματίες αναζητά για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Στέλεχος Τμήματος Μισθοδοσίας με εξειδίκευση και εμπειρία στο αντικείμενο Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ οικονομικής ή

15 Ιαν
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης