17 Ιαν

Πολιτικοί Μηχανικοί (Διπλωματούχοι) - Γερμανία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται Διπλωματούχοι Πολιτικοί Μηχανικοί για μόνιμη και διασφαλισμένη εργασία στη Γερμανία, σε μεγάλη εταιρία. Απαραίτητη προϋπόθεση η πολύ καλή γνώση της γερμανικής γλώσσας, καθώς και τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσίας. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]...

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Πανελλήνια [ΝΙΚΙ ΜΕΠΕ]

  [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

25 Οκτ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η Meccanica Group Α.Ε. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει αναζητά Πολιτικούς Μηχανικούς Έργων Υποδομής Τ.Ε Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Πολιτικού Μηχανικού Έργων Υποδομής Τ.Ε. Πιστοποιητικό γλωσσομάθειας αγγλικών επιπέδου Β2 Καλή γνώση Autocad, 2D Κάτοχος ECDL ή ισοδύναμου πιστοποιητικού Παρακαλούνται οι

24 Οκτ

24 Οκτ

Η Meccanica Group A.E. στα πλαίσια έργου που έχει αναλάβει, αναζητά Πολιτικούς Μηχανικούς Π.Ε Απαιτούμενα προσόντα: Κάτοχος πτυχίου Πολιτικού Μηχανικού Π.Ε Μέλος τεχνικού επιμελητηρίου ΤΕΕ Τουλάχιστον 5ετή εμπειρία σε έργα αποχέτευσης ως Πολιτικός Μηχανικός είτε στο μελετητικό αντικείμενο, είτε στην

19 Οκτ