17 Ιαν

Πωλητής/τρια Λιανικής με άριστα Αραβικά

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο πελάτης μας, επώνυμη εταιρία λιανικής, επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητή/τρια Λιανικής με άριστα Αραβικά (ASA01) O/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: 3ετή εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων Άριστη γνώση Αραβικών Πολύ καλές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ευελιξία,...

Σχετικες Αγγελιες

10 Αυγ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, μεγάλη αλυσίδα λιανικής, επιθυμεί να προσλάβει Πωλητή Λιανικής με Άριστα Γερμανικά (ASA05) O/Η ιδανικός/ή υποψήφιος/α θα πρέπει να διαθέτει: 3ετή εμπειρία στον τομέα των πωλήσεων Άριστη γνώση γερμανικών Πολύ καλές διαπροσωπικές και επικοινωνιακές ικανότητες Ευελιξία, εργατικότητα

21 Αυγ
Πανελλήνια [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Πωλητή Κομμωτηρίου (HR SL1297) Περιγραφή θέσης: Υπεύθυνος/ η για την ανάπτυξη και διατήρηση του πελατολογίου σε Αθήνα και επαρχία Προσόντα: Προϋπηρεσία

20 Αυγ

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στον χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό του πελάτη της: Πωλητή HORECA Κατηγορία ποτού - αναψυκτικού (HR SL_HRC) Καθήκοντα: Ο/Η νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση μιας συγκεκριμένης κατηγορίας

20 Αυγ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Πωλητές Καταστήματος Λιανικής Premium Brands (Αθήνα) Είσαι ευέλικτος με εμπειρία στις πωλήσεις premium προϊόντων; Μπορείς να συμβουλεύεις απαιτητικούς πελάτες; Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μία δυναμική ελληνική εταιρία! Η ManpowerGroup, για λογαριασμό γνωστών και αναπτυσσόμενων αλυσίδων Premium προϊόντων,

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Σας ενδιαφέρει ο χώρος των οδοντιατρικών μηχανημάτων; Είστε επικοινωνιακοί με πάθος για πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον πωλητή καταστήματος: