17 Ιαν

Γυναίκες για Λάντζα - Καλλιθέα Χαλκιδικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκες για Λάντζα – Καλλιθέα Χαλκιδικής Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα από την ευρύτερη περιοχή για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου...

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

19 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία Εναλλακτικού Παρόχου Ηλεκτρικής Ενέργειας]

Συνεργάτες Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά αποκλειστικούς συνεργάτες ως αντιπροσώπους της, με σκοπό την αύξηση των πωλήσεων μέσα από την ανάπτυξη του δικτύου. Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο: Τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας Tη

19 Οκτ

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας αναζητά Πωλητές /τριες Οι υποψήφιοι/ες θα έχουν ως βασικό αντικείμενο τη διεύρυνση του πελατολογίου της εταιρίας. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτοι δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης Γνώση χειρισμού Η/Υ Γνώση αγγλικής γλώσσας Άριστες

18 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίου τραπεζικού

17 Οκτ
Πανελλήνια [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για το εστιατόριο Aelia Beach Bar Restaurant, που βρίσκεται στη Ν. Σκιώνη Χαλκιδικής, για τη θερινή σεζόν 2018: Μάγειρα Κρύας Κουζίνας Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία ή εστιατόρια πολυτελείας σε ανάλογη θέση Παρέχονται διατροφή,