17 Ιαν

Γυναίκες για Λάντζα - Καλλιθέα Χαλκιδικής

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γυναίκες για Λάντζα – Καλλιθέα Χαλκιδικής Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται γυναίκες για λάντζα από την ευρύτερη περιοχή για το κατάστημα στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία έως 50 ετών Επαγγελματική συμπεριφορά Ευελιξία ωραρίου...

Σχετικες Αγγελιες

16 Αυγ
Πανελλήνια [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται Γυναίκες για Λάντζα για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Ευελιξία ωραρίου, ικανότητα επικοινωνίας, επαγγελματική συμπεριφορά Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης

18 Ιουλ

Ζητείται Προσωπικό Πωλήσεων από την ευρύτερη περιοχή για τα καταστήματα Τερκενλής στην Καλλιθέα Χαλκιδικής κατά την τουριστική σεζόν 2018. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών και επιθυμητή η γνώση της ρωσικής γλώσσας Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες, ευχάριστη προσωπικότητα,

18 Ιουλ

17 Αυγ
Πανελλήνια [CREATE AND ACT]

Ο πελάτης μας, επώνυμη βιομηχανία με έδρα το Λάκκωμα Χαλκιδικής, επιθυμεί να προσλάβει: Μηχανικό Πωλήσεων Συστημάτων Δόμησης (JS06) O ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ 3-5 έτη εμπειρία στον κλάδο των χημικών δομικών υλικών (απαραίτητη) Πολύ καλές επικοινωνιακές και

13 Αυγ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε. είναι βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο και βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής. Έχοντας ως προτεραιότητα τη διασφάλιση της ποιότητας των προϊόντων και την άψογη εξυπηρέτηση του πελάτη, αναζητούμε για τη μονάδα επεξεργασίας ελιάς: Χημικούς – Χημικούς