17 Ιαν

Executive Secretary - Ηράκλειο Κρήτης

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όμιλος επιχειρήσεων με εδραιωμένη παρουσία στο χώρο των τουριστικών επιχειρήσεων και των κατασκευών πολυτελών κτιρίων στον νομό Ηρακλείου στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά: Executive Secretary Περιγραφή θέσης εργασίας: Η θέση αναφέρεται – υποστηρίζει τον CEO Διοικητική και γραμματειακή...

Σχετικες Αγγελιες

24 Ιουλ
Δήμος Χερσονήσου [Όμιλος επιχειρήσεων]

Όμιλος επιχειρήσεων, με εδραιωμένη παρουσία στον χώρο των κατασκευών πολυτελών κτιρίων και τουριστικών επιχειρήσεων στον Νομό Ηρακλείου, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του, αναζητά: Executive Secretary Περιγραφή θέσης εργασίας: Η θέση αναφέρεται - υποστηρίζει τον CEO Διοικητική και γραμματειακή

20 Αυγ
Πανελλήνια [Ξενοδοχειακός όμιλος]

Ξενοδοχειακός όμιλος στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά να προσλάβει για απασχόληση όλο τον χρόνο Maitre d' Hotel Απαραίτητη η σχετική εμπειρία (ξενοδοχειακή λειτουργία FB, a la carte εστιατόρια, bar, συνεδριακά). Βιογραφικά στο e-mail: hoteljobshercrete@gmail.com.

16 Αυγ
Πανελλήνια [ISLAND ART & TASTE / PANAS GROUP]

Executive Secretary Επιθυμητά προσόντα: Άπταιστη γνώση αγγλικών Επιθυμητή γνώση γαλλικών Άψογη γνώση υπολογιστών Κατά προτίμηση κάτοικος νοτίων προαστίων Ηλικίας μέχρι 35 χρονών Επαφή και γνώση του ομίλου Panas Sophisticated Hospitality Επαγγελματικές ικανότητες: Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα

13 Αυγ
Πανελλήνια [MEETING POINT HELLAS AE]

Τύπος απασχόλησης: Πρακτική άσκηση Περιοχή: Ηράκλειο Κρήτης Τμήμα: Reservations / Operations Η Meeting Point Hellas (MPH), θυγατρική της Meeting Point International (MPI), εκ των ηγετικών εταιριών παροχής υπηρεσιών εισερχόμενου τουρισμού σε B2B πελάτες παγκοσμίως, παρέχει υπηρεσίες διαχείρισης τουριστικών προορισμών,

13 Αυγ
Πανελλήνια [FODELE BEACH]

Το ξενοδοχείο 5* Fodele Beach Water Park Holiday Resort στο Φόδελε Ηρακλείου Κρήτης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2018: Receptionist A' Απαραίτητα προσόντα: Τουριστική εκπαίδευση Προϋπηρεσία 3 χρόνια σε ξενοδοχείο 4* ή 5* Άριστη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών Χρήση Η/Υ Εξωστρέφεια, ομαδικότητα, ευελιξία Αποστολή