16 Ιαν

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΕ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται άτομα για το τμήμα του μπουφέ για πλήρη απασχόληση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

01 Αυγ
Αθήνα [V 1935 ROOF GARDEN]

Το V 1935 Roof Garden αναζητά για άμεση πρόσληψη ενθουσιώδεις νέους και νέες με ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα για να εργαστούν ως Προσωπικό Μπουφέ / Baristas Η θέση εργασίας περιλαμβάνει τις παρακάτω αρμοδιότητες και καθήκοντα: Προετοιμασία μπαρ, υλικών παραγωγής και προετοιμασία εξοπλισμού,

25 Ιουλ
Αθήνα [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται άτομα για το τμήμα του μπουφέ για πλήρη απασχόληση

13 Αυγ
Αθήνα [ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΑΕ]

Security / Ιδιωτική Ασφάλεια Από επιχειρήσεις φύλαξης ζητείται προσωπικό ιδιωτικής ασφάλειας (security). Εκπαιδεύσου στη Nέα Γνώση, απόκτησε μέσω εξετάσεων κρατικό πιστοποιητικό παροχής υπηρεσιών ιδιωτικής ασφάλειας και διεκδίκησε μία θέση εργασίας. Δεν απαιτείται προηγούμενη εργασιακή εμπειρία.

10 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Ο.Π.Α.Π Play]

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ζητείται 22-35 ετών με προϋπηρεσία στην εξυπηρέτηση πελατών, καλή γνώση Αγγλικών, δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες, εκπληρωμένες στρατιωτικές

10 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται: Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής