16 Ιαν

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΓΙΑ ΜΠΟΥΦΕ

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητούνται άτομα για το τμήμα του μπουφέ για πλήρη απασχόληση...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητεί Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Φεβ

To εστιατόριo Pizza Hut Περιστερίου ζητά Προσωπικό Κουζίνας Διανομέας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18-30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

13 Φεβ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά Νοσηλευτικό Προσωπικό  για πλήρη απασχόληση με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο Νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί

13 Φεβ

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά: Νοσηλευτικό Προσωπικό για πλήρη απασχόληση με έδρα την Κηφισιά. Απαραίτητα προσόντα: Πτυxίο νοσηλευτικής ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση αγγλικών, γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί

12 Φεβ

To εστιατόριo Pizza Hut Αγίας Παρασκευής ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, προοπτικές εξέλιξης. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]