16 Ιαν

Πωλητής - Πωλήτρια καταστήματος σταθερής & κινητής τηλεφωνίας

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κατάστημα σταθερής & κινητής τηλεφωνίας στο Νέο Κόσμο (Αθήνα), ζητά να προσλάβει Πωλητή - Πωλήτρια . Περιγραφή Θέσης Ο/η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος...

Σχετικες Αγγελιες

03 Αυγ
Αθήνα [Καταστήματος Κινητής Τηλεφωνίας (Παλαιό Φάληρο)]

Ζητούνται νέοι / νέες από 20-28 ετών για ΠΩΛΗΤΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ σε Κατάστημα γνωστής αλυσίδας κινητής τηλεφωνίας του Παλαιού Φαλήρου

10 Αυγ
Αθήνα [Κατάστημα Κινητής Τηλεφωνίας]

ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ κινητής τηλεφωνίας στην περιοχή του Μενιδίου ζητεί πωλήτρια για μερική ή πλήρη απασχόληση, εργασία σε ευχάριστο περιβάλλον, άμεση ασφάλιση, μισθός,

07 Αυγ
Δήμος Ηγουμενίτσας [VODAFONE]

Ζητείται Πωλητής Κινητής και Σταθερής Τηλεφωνίας Door to Door Αρμοδιότητες: Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων που θα καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη Δυνατότητα μετακινήσεων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία (2-3

07 Αυγ
Δήμος Ρόδου [VODAFONE]

Πωλητής Κινητής Σταθερής Τηλεφωνίας για Door to Door Αρμοδιότητες: Προώθηση συνδέσεων κινητής / σταθερής τηλεφωνίας Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων, που θα καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη Δυνατότητα μετακινήσεων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία (2-3 χρόνων) σε

07 Αυγ
Δήμος Χανίων [VODAFONE]

Πωλητής Κινητής Σταθερής Τηλεφωνίας για Door to Door Αρμοδιότητες: Προώθηση συνδέσεων κινητής – σταθερής τηλεφωνίας Διερεύνηση αναγκών και προώθηση των κατάλληλων πακέτων, που θα καλύπτουν τις ανάγκες του πελάτη Δυνατότητα μετακινήσεων Απαραίτητα προσόντα: Εργασιακή εμπειρία (2-3 χρόνων) σε