16 Ιαν

Receptionist

Δήμος Αγίου Νικολάου
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε. αποτελείται από τρεις πολυτελείς ξενοδοχειακές μονάδες: porto elounda, elounda mare, elounda peninsula. Η ΕΛΟΥΝΤΑ Α.Ε., όντας ένας από τους δημοφιλέστερους καλοκαιρινούς προορισμούς στην Ευρώπη, δίνει την ευκαιρία σε κάθε ενδιαφερόμενο να αποκτήσει σημαντική εργασιακή εμπειρία στον χώρο των...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Δήμος Θήρας [9 Muses Santorini Resort]

Βραδινός Receptionist / Night Auditor ζητείται από το ξενοδοχείο 9 Muses, 5 αστέρων στη Σαντορίνη για τη σεζόν 2019 (Απρίλιος - Οκτώβριος). Γνώση αγγλικών, γαλλικών, ιταλικών θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο: 22860 81781.

18 Ιαν
Δήμος Κω [GAIA ROYAL SA]

Η αλυσίδα ξενοδοχείων Gaia Hotels στην Κω ζητεί για τη σεζόν 2019: Υπάλληλο Υποδοχής / Receptionist Απαραίτητες προϋποθέσεις: Δύο χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Απόφοιτος τουριστικής σχολής Άριστη γνώση γερμανικής και αγγλικής γλώσσας Εξοικίωση στη χρήση Η/Υ και συγκεκριμένα σε ξενοδοχειακά

18 Ιαν
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για τα ξενοδοχεία της για την σεζόν 2019 Απρίλιος έως Οκτώβριος: Front Office Receptionist (Κωδικός θέσης: AFOR019) Περιγραφή θέσης: Διαχείριση όλων των διαδικασιών της υποδοχής του ξενοδοχείου, υποδοχή πελατών, chek in, chek out, έκδοση τιμολογίων,

16 Ιαν
Δήμος Πάρου [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group ζητά εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Πάρο να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής / Receptionist Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή εμπειρία σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχεία 4 ή 5 αστέρων

16 Ιαν
Δήμος Ιητών [LAMWAY]

O όμιλος Lamway Hotel Management Group ζητά εκ μέρους ξενοδοχείου του στην Ίο να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής / Receptionist (Βραδινή Βάρδια) Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης και αφορά την επερχόμενη τουριστική σεζόν 2019. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής σχολής ή εμπειρία σε ανάλογη θέση σε