16 Ιαν

Βοηθός Λογιστή

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Automech Ltd μία από τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο πωλήσεων αυτοκινήτων, συντήρησης και επισκευής οχημάτων και πιστοποιημένος συνεργάτης της AVIS Budget Corporation, στον νομό Αττικής ζητά: Βοηθό Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. Λογιστικής 1-2 έτη...

Σχετικες Αγγελιες

06 Αυγ
Πανελλήνια [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή αλυσίδα Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει στα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα επαγγελματίες για τη θέση: Βοηθός Λογιστή Βασικές αρμοδιότητες: Καθημερινή καταχώριση και διεκπεραίωση τραπεζικών εργασιών Συμφωνίες τραπεζών / ταμείων Αρχειοθέτηση και βασικές καταχωρίσεις

03 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχεις εργαστεί 1-3 χρόνια ως βοηθός λογιστή σε γραφείο ή σε οργανωμένο λογιστήριο εταιρείας και ψάχνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου; Επιθυμείς να μπεις σε εταιρεία εμπορίας νέων τεχνολογιών με μεγάλες προοπτικές εξέλιξης; Τότε, αν διαθέτεις τα παρακάτω, περιμένουμε την αίτησή σου! Παροχές: Η

01 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη Εμπορική Εταιρεία ]

Ανώνυμη εμπορική εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο των εργαλείων με ταχέως αναπτυσσόμενο κύκλο εργασιών, με βαθιά γνώση στον σχεδιασμό και την κατασκευή των εργαλείων και πολύ ισχυρό group εμπορικών σημάτων, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της: Βοηθός Λογιστή /τριας Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο

26 Ιουλ
Πανελλήνια [MARKET IN ΑΕΒΕ]

Ο όμιλος MARKET IN αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο για την κάλυψη της παρακάτω θέσης εργασίας. Βοηθός Λογιστή (AC 07/18) Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος Α.Ε.Ι. – Τ.Ε.Ι. Οικονομικής ή Λογιστικής κατεύθυνσης Επαγγελματική προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε βιβλία Γ’ κατηγορίας Πολύ καλή γνώση του λογιστικού

20 Ιουλ

Είσαι βοηθός λογιστή και έχεις τουλάχιστον 3 χρόνια εμπειρία σε μηχανογραφημμένο λογιστήριο; Θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου και να εργαστείς σε μια δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία, όπου θα έχεις τη δυνατότητα να αποκτήσεις πολύτιμες γνώσεις και εμπειρία σε ένα απαιτητικό