16 Ιαν

Βοηθός Λογιστή

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Automech Ltd μία από τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο πωλήσεων αυτοκινήτων, συντήρησης και επισκευής οχημάτων και πιστοποιημένος συνεργάτης της AVIS Budget Corporation, στον νομό Αττικής ζητά: Βοηθό Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. Λογιστικής 1-2 έτη...

Σχετικες Αγγελιες

02 Οκτ
Αθήνα [FINANCIAL RESULTS & TRADE]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από λογιστικό γραφείο με έδρα στους Αγίους Αναργύρους Αθηνών. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

27 Σεπ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Είσαι βοηθός λογιστή κι έχεις τουλάχιστον 2 χρόνια εμπερία σε λογιστικό γραφείο ή οργανωμένο λογιστήριο εταιρίας; Θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου και να εργαστείς σε μια εδραιωμένη εταιρεία από τον κλάδο εμπορίας καφέ, όπου θα έχεις τη δυνατότητα να αποκτήσεις πολύτιμες γνώσεις

24 Σεπ
Πανελλήνια [Μεγάλος τουριστικός οργανισμός]

Ζητείται Βοηθός Λογιστή από μεγάλο τουριστικό οργανισμό, με γνώσεις λογιστικής και προϋπηρεσία σε λογιστήριο, κατά προτίμηση τουριστικού γραφείου (γνώση TRAVEL FORCE) για πλήρη απασχόληση [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

20 Οκτ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [MELI TOURS]

Θέση εργασίας: Βοηθός Λογιστή Τμήμα: Λογιστήριο τουριστικής εταιρίας (Β' και Γ' κατηγορίας) Τόπος: Θεσσαλονίκη Περιγραφή θέσης εργασίας / καθήκοντα: Έκδοση Τιμολογίων Έλεγχος και καταχώρηση Παραστατικών Σύνταξη Δηλώσεων (Φ.Π.Α. / VIES / Παρακρατούμενων Φόρων) Παρακολούθηση υπολοίπων

18 Οκτ
Δήμος Χανίων [ΣΕΛΕΚΤ ΣΕΡΒΙΣ ΠΑΡΤΝΕΡ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ]

Βοηθός Λογιστή - Xανιά Κωδικός θέσης: ΒΛΧ_18 Προφίλ υποψηφίου: Πτυχιούχος ΑΕΙ / ΤΕΙ Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση ΦΠΑ, εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας Γνώση προγράμματος μισθοδοσίας (Epsilon), ERP (Singular) για βιβλία Γ΄κατηγορίας Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές