16 Ιαν

Βοηθός Λογιστή

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Automech Ltd μία από τις δυναμικότερες εταιρίες στον χώρο πωλήσεων αυτοκινήτων, συντήρησης και επισκευής οχημάτων και πιστοποιημένος συνεργάτης της AVIS Budget Corporation, στον νομό Αττικής ζητά: Βοηθό Λογιστή με προϋπηρεσία τουλάχιστον 1-2 έτη. Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος Τ.Ε.Ι. Λογιστικής 1-2 έτη...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Πανελλήνια [Λογιστική εταιρία]

Ζητείται από λογιστική εταιρία στην Αθήνα Βοηθός Λογιστή για εξωτερικές και εσωτερικές εργασίες. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Με 3ετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση Επιθυμητή η καλή γνώση αγγλικών Απαραίτητη η κατοχή διπλώματος οδήγησης δικύκλου Με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

12 Φεβ
Πανελλήνια [VERSUS TRAVEL EΠΕ]

Ζητείται από τουριστικό γραφείο Βοηθός Λογιστή [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

04 Φεβ
Πανελλήνια [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρεία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ζητείται για μόνιμη απασχόληση για τα κεντρικά γραφεία άτομο, για την παρακάτω θέση Βοηθός Λογιστή - Αθήνα (Code: ΛΟΓ.ΑΤΗ) Αρμοδιότητες:

21 Ιαν
Πανελλήνια [Thessaloniki #JobFestival 2019]

Το λογιστικό γραφείο Τερζιάδης και Συνεργάτες (Terziadis.com) στη Θεσσαλονίκη αναζητά Βοηθό Λογιστή για την κάλυψη ανάλογης θέσης. Σύντομη περιγραφή καθηκόντων – χαρακτηριστικών: Ο/Η βοηθός λογιστή έχει επιτελικό ρόλο για τις λειτουργίες και τις δραστηριότητες του τμήματος. Είναι ικανός/η στην

21 Ιαν