16 Ιαν

Σερβιτόρες

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρες απο εστιατόριο vegeterian στην Πανεπιστημίου φίλες υγιεινής διατροφ΄ής, ευγενικές ευχάριστες άμεση πρόσληψη, ικανοποιητικη αμοιβή, τηλ επικοινωνίας 697 287 3974

Telephone
ΥΓΕΙΑΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

10 Μαι
Αθήνα [proson.gr]

Περιοχή : Μεσσηνία Ζητούνται για σεζόν μάγειρες Α και βοηθοί, μπαριστες, σερβιτόροι, σερβιτόρες. Στην Πύλο Μεσσηνίας Παρακαλώ στείλτε βιογραφικό και

25 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Boutique Ξενοδοχείο]

Ζητούνται Σερβιτόροι / Σερβιτόρες για boutique ξενοδοχείο στη Βουλιαγμένη. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 χρόνων (προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή μονάδα θα θεωρηθεί προσόν) Άριστη γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας Χτίζει πελατειακές σχέσεις και δημιουργεί

25 Μαι
Δήμος Κερκυραίων [MAYOR MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Μπαρ Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί) Ικανότητα

24 Μαι

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mayor Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2018 στη θέση: Σερβιτόροι / Σερβιτόρες Εστιατορίου Οι υποψήφιοι θα πρέπει να πληρούν τις παρακάτω προϋποθέσεις: Καλή γνώση αγγλικών (γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα εκτιμηθεί)

23 Μαι
Θεσσαλονίκη [greg grego]

Ζητούνται bartender με εμπειρία εδικά σε COCKTAILS και σερβιτόρες – σερβιτόροι για την στελέχωση bar στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Η εργασία τους θα ξεκινήσει από μέσα Σεπτεμβρίου. Παρακαλώ να αποστείλετε CV και τα στοιχεία σας μαζί με μια επισυναπτόμενη φωτογραφία. E-mail bar.work.thessaloniki@gmail.com