16 Ιαν

Σερβιτόρες

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Σερβιτόρες απο εστιατόριο vegeterian στην Πανεπιστημίου φίλες υγιεινής διατροφ΄ής, ευγενικές ευχάριστες άμεση πρόσληψη, ικανοποιητικη αμοιβή, τηλ επικοινωνίας 697 287 3974

Telephone
ΥΓΕΙΑΟΙΚΟΛΟΓΙΑ

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει στο κατάστημά της στα Βριλήσσια  για πλήρη απασχόληση Σερβιτόρες / Λάντζα με προϋπηρεσία.

14 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [GRAND RESORT LAGONISSI]

Το ξενοδοχείο Grand Resort Lagonissi επιθυμεί να προσλάβει: Σερβιτόρους / Σερβιτόρες για Τμήμα Banquet (extra) Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-4 έτη σε ξενοδοχεία Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας, επιθυμητή η γνώση δεύτερης Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας

10 Ιαν
Δήμος Νάξου & Μικρών Κυκλάδων [PORTO NAXOS]

Το ξενοδοχείο Porto Naxos επιθυμεί να προσλάβει για τη θερινή περίοδο 2019 Σερβιτόρoι / Σερβιτόρες   Ο υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4 αστέρων τουλάχιστον 5 έτη Επιθυμητή εμπειρία εξυπηρέτησης σε πρωινό μπουφέ, εστιατόριο a la carte, room service

09 Ιαν

08 Ιαν
Πανελλήνια [G-HOTELS]

Ο όμιλος ξενοδοχείων G-Hotels ζητεί για τα ξενοδοχεία του στη Χαλκιδική για εποχική απασχόληση Σερβιτόρους / Σερβιτόρες Βοηθούς Απαραίτητο προσόν: Γνώση της αγγλικής και της ρωσικής γλώσσας [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους υποψηφίους που