16 Ιαν

ΥΟGA δάσκαλος-λα ζητείται για γυμναστήριο

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητήτε instructor yoga για γυμναστήριο στην δυτική Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητη προυπηρεσία.
Επικοινωνία με e mail:flexakis@yahoo.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΧΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

10 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΛΑΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ]

Ζητείται άτομο (άνδρας ή γυναίκα ) από συνεργείο φασόν για τη ραφή γυναικείων ενδυμάτων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Χρήση πλακοραφής και κοπτοράπτη. Απαραίτητα Προσόντα: Πολυετή εμπειρία στη ραφή σταθερού και ελαστικού υφάσματος. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

13 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Πωλητής /τρια Εμπορικού Καταστήματος - Θεσσαλονίκη (Πυλαία) Part -time (HR 001399) Ρόλος: Ο/Η Πωλητής/τρια θα είναι υπεύθυνος για το κομμάτι των πωλήσεων και της

13 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [LIDL]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (4ωρη απασχόληση) στη Θεσσαλονίκη Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα