16 Ιαν

ΥΟGA δάσκαλος-λα ζητείται για γυμναστήριο

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητήτε instructor yoga για γυμναστήριο στην δυτική Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητη προυπηρεσία.
Επικοινωνία με e mail:flexakis@yahoo.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΧΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ξενια]

ζητείται κοπέλα σε αρτοποιείο στην άνω τούμπα για μόνιμη εργασία με προυπηρεσία. παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζι μας στο 6948077683

20 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Sandy Beach Holidays]

Ζητείται κοπελιά με καλή γνώση αγγλικών (δεν με ενδιαφέρουν πτυχία) στον κλάδο του τουρισμού από την Sandy Beach Holidays. Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να καλέσετε στο 6976921570 Χρήστος. Απαιτήσεις: Καλή γνώση Αγγλικών Προσωπικό αυτοκίνητο Επικοινωνία

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΦΟΒΕΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ Α.Ε.]

H Φοβερά Προστασία Α.Ε., εταιρία παροχής λογιστικών, φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, αναζητά για την έδρα της στη Θεσσαλονίκη: Βοηθό Λογιστή / Επόπτη Πελατών Ο/η κατάλληλος/η υποψήφιος/α θα ασχοληθεί με το λογιστικό κύκλο και τη φορολογία φυσικών και νομικών προσώπων (ενημέρωση των

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Θες3D]

Ζητείται άτομο με εμπειρία στην τρισδιάστατη εκτύπωση (3D PRINTING), με απαραίτητες γνώσεις των προγραμμάτων BLENDER και Z BRUSH. Βιογραφικά στο: info@thes3d.gr

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Σύμβουλοι Tηλεφωνικών Πωλήσεων – Καλαμαριά Η εταιρία Spark, επίσημος συνεργάτης της Wind, στο πλαίσιο επέκτασής της αναζητά προσωπικό για το τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων. Τα γραφεία βρίσκονται στην Καλαμαριά. Η εργασία αφορά πενθήμερη 6ωρη απασχόληση. Τα άτομα που αναζητούμε πρέπει να πληρούν τα