16 Ιαν

ΥΟGA δάσκαλος-λα ζητείται για γυμναστήριο

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Zητήτε instructor yoga για γυμναστήριο στην δυτική Θεσσαλονίκη.
Απαραίτητη προυπηρεσία.
Επικοινωνία με e mail:flexakis@yahoo.gr
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προυπηρεσία
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

ΧΑΝΔΡΟΥΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

20 Αυγ
Θεσσαλονίκη [BLUEMED]

Ζητείται Ιατρικός επισκέπτης για προώθηση φαρμακευτικών-ιατρικών ειδών και συμπληρωμάτων διατροφής. Απαραίτητη 3ετής προϋπηρεσία. Επιθυμητή γνώση ειδικοτήτων: Γυναικολόγων, Οφθαλμιάτρων, Παθολόγων, Διαβητολόγων, Δερματολόγων, Ορθοπεδικών, Νευρολόγων, Ουρολόγων. Απαραίτητη γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση ηλεκτρονικού υπολογιστή. Αποστολή βιογραφικού: stellakrsgr@gmail.com

20 Αυγ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΕΛΙ ΜΕΛΙ]

Ζητείται από αρτοζαχαροπλαστείο στο κέντρο της πόλης Αγίας Σοφίας - Εγνατία Βοηθός Αρτοποιός / Ζαχαροπλάστης με εμπειρία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

19 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Ζαχαροπλαστειο Ανατολική Θεσσαλονικη ]

Ζητουνται ζαχαροπλάστες με γνώσεις στην ζαχαροτεχνια-ζαχαροπαστα,σε ζαχαροπλαστειο στην Ανατολική Θεσσαλονικη. Παρακαλώ όπως στείλετε το βιογραφικό σας. pastryworkshop10@gmail.com

18 Αυγ
Θεσσαλονίκη [Coffee Lab]

Ζητείται Πακετάς με δικό του μηχανάκι από γνωστή αλυσίδα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

18 Αυγ
Αθήνα [Καφέ Κούτσικο]

Με γνωσεις μπουφέ - σέρβις για απογευματινό - βραδινό ωράριο Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: