16 Ιαν

ΝΕΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυεθνική Εταιρεία, με ηγετική θέση στην Ελληνική Ασφαλιστική αγορά, και γραφεία σε όλη την ελληνική επικράτεια στοχεύει να αναπτύξει το δίκτυο των συνεργατών της και να δώσει την ευκαιρία σε νέους και σε νέες να εξελιχθούν επαγγελματικά και οικονομικά.

Ρόλος Υποψηφίου:
• Ανάλυση αναγκών υποψηφίων πελατών
• Χτίσιμο μακροχρόνιων σχέσεων με το δίκτυο πελατών
• Προσφορά ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίου:
• Επιθυμητή ηλικία: 23 εως 43 ετών. Xωρίς αυτό να αποτελεί περιορισμό.
• Μορφωτικό επίπεδο: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό. Όχι απαραίτητο. Σημασία θα δοθεί στο εύρος των γνώσεων του υποψηφίου.
• Γνώση Η/Υ
• Επαγγελματική εμπειρία: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε πελατοκεντρικές θέσεις

Δεξιότητες Υποψηφίου:
• Διάθεση να βοηθά τους συνανθρώπους του
• Φιλόδοξος
• Αυξημένα επίπεδα εμπιστευτικότητας και μυστικότητας
• Κοινωνικά δραστήριος
• Επικοινωνιακός
• Επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη
• Ομαδικότητα
• Επίμονος

Παροχές:
• Ελκυστικό πακέτο αμοιβών βάσει στόχων πωλήσεων
• Bonus οικονομικά, ταξίδια
• Ευκαιρία δυναμικής εξέλιξης καριέρας
• Ολοκληρωμένο πακέτο εκπαίδευσης
• Συνεχής επιμόρφωση

Εάν επιθυμείτε την επαγγελματική σας εξέλιξη σας σε ένα χώρο φιλικό, διαμορφωμένο σύμφωνα με ευρωπαϊκά κριτήρια, μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο headhunter.spc.pro@gmail.com
Η διαδικασία επιλογής των υποψηφίων τηρείται από απόλυτη εχεμύθεια και υιοθετώντας όλα τα χαρακτηριστικά αξιοκρατικών διαδικασιών επιλογής νέων συνεργατών.

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

09 Αυγ
Αθήνα [ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΚΑΥΣΙΜΩΝ]

Μεγάλη πετρελαϊκή εταιρεία αναζητά νέους και νέες για πλήρη ή μερική απασχόληση σε Πρατήριο καυσίμων στην Αθήνα (πλησίον ΟΑΚΑ) με προοπτικές εξέλιξης

07 Αυγ
Αθήνα [GIGA Enterprises]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΠΩΛΗΣΕΙΣ Ή ΚΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΠΕΛΑΤΟΛΟΓΙΟΥ. ΤΗΛ: 6986959164 ΣΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

06 Αυγ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Νέοι / Νέες για Προώθηση Υπηρεσιών – Καλλιθέα Εταιρία στην Καλλιθέα με πολυετή εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της με νέους / νέες που θα εργαστούν στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων με part-time ή full-time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για

06 Αυγ

31 Ιουλ
Αθήνα [Εταιρία τηλεφωνικής προώθησης προϊόντων τηλεφωνίας]

Εταιρία με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων τηλεφωνίας ζητά Συνεργάτες / Πωλητές για πρωινή εργασία. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό μηνιαίο μισθό ανεξαρτήτως πωλήσεων Ασφαλιστική κάλυψη Ι.Κ.Α. Έξτρα bonus επί των πωλήσεων Δυνατότητες εξέλιξης Συνεχή εκπαίδευση Ευχάριστο