16 Ιαν

ΝΕΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πολυεθνική Εταιρεία, με ηγετική θέση στην Ελληνική Ασφαλιστική αγορά, και γραφεία σε όλη την ελληνική επικράτεια στοχεύει να αναπτύξει το δίκτυο των συνεργατών της και να δώσει την ευκαιρία σε νέους και σε νέες να εξελιχθούν επαγγελματικά και οικονομικά.

Ρόλος Υποψηφίου:
• Ανάλυση αναγκών υποψηφίων πελατών
• Χτίσιμο μακροχρόνιων σχέσεων με το δίκτυο πελατών
• Προσφορά ασφαλιστικών υπηρεσιών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτηση των πελατών

Απαιτούμενα Προσόντα Υποψηφίου:
• Επιθυμητή ηλικία: 23 εως 43 ετών. Xωρίς αυτό να αποτελεί περιορισμό.
• Μορφωτικό επίπεδο: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ επιθυμητό. Όχι απαραίτητο. Σημασία θα δοθεί στο εύρος των γνώσεων του υποψηφίου.
• Γνώση Η/Υ
• Επαγγελματική εμπειρία: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε πελατοκεντρικές θέσεις

Δεξιότητες Υποψηφίου:
• Διάθεση να βοηθά τους συνανθρώπους του
• Φιλόδοξος
• Αυξημένα επίπεδα εμπιστευτικότητας και μυστικότητας
• Κοινωνικά δραστήριος
• Επικοινωνιακός
• Επιθυμία για επαγγελματική εξέλιξη
• Ομαδικότητα
• Επίμονος

Παροχές:
• Ελκυστικό πακέτο αμοιβών βάσει στόχων πωλήσεων
• Bonus οικονομικά, ταξίδια
• Ευκαιρία δυναμικής εξέλιξης καριέρας
• Ολοκληρωμένο πακέτο εκπαίδευσης
• Συνεχής επιμόρφωση

Εάν επιθυμείτε την επαγγελματική σας εξέλιξη σας σε ένα χώρο φιλικό, διαμορφωμένο σύμφωνα με ευρωπαϊκά κριτήρια, μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο headhunter.spc.pro@gmail.com
Η διαδικασία επιλογής των υποψηφίων τηρείται από απόλυτη εχεμύθεια και υιοθετώντας όλα τα χαρακτηριστικά αξιοκρατικών διαδικασιών επιλογής νέων συνεργατών.

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΗ

Σχετικες Αγγελιες

24 Μαι
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Νέοι / Νέες για Προώθηση Υπηρεσιών – Καλλιθέα Εταιρία στην Καλλιθέα με πολυετή εμπειρία στον χώρο της τηλεφωνικής εξυπηρέτησης ζητά να επανδρώσει άμεσα το δυναμικό της με νέους / νέες που θα εργαστούν στο τμήμα τηλεφωνικών πωλήσεων με part-time ή full-time απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Διάθεση για

23 Μαι

17 Μαι
Αθήνα [ΚΡΕΜΑΛΗΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ]

Mε εμπειρία στο Δημόσιο Δίκαιο, μεταπτυχιακές σπουδές, Proficiency και άριστη γνώση υπολογιστών, επιθυμητά προσόντα ο χειρισμός υποθέσεων αλλοδαπής και καλή

14 Μαι
Αθήνα [Ανώνυμη εταιρία]

Εταιρία με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στην προώθηση τηλεπικοινωνιών και άλλων υπηρεσιών ζητά συνεργάτες για πρωινή ή απογευματινή εργασία. Νέοι / νέες για τη στελέχωση Τμήματος Σταθερής Κινητής Τηλεφωνίας Απαραίτητα προσόντα: Δυναμικός χαρακτήρας Διάθεση για εργασία Συνέπεια Ανάλογη

14 Μαι

Εταιρία σε συνεργασία με μεγάλο όμιλο τηλεφωνίας εξειδικεύεται στην πώληση των πιο άρτιων προσφορών της αγοράς για την πιο αποτελεσματική εξυπηρέτηση των πελατών και ζητά συνεργάτες για πρωινή ή απογευματινή εργασία. Νέοι / Νέες για τη στελέχωση Τμήματος Σταθερής Τηλεφωνίας Απαραίτητα