16 Ιαν

Μοδίστρα - Γαζώτρια

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΜΟΔΙΣΤΡΑ -ΓΑΖΏΤΡΙΑ πεπειραμένη, με εμπειρία για βιοτεχνία επίπλων στο Πειραιά.

Telephone
Katsanis Iakovos

Σχετικες Αγγελιες

14 Νοε
Πειραιάς [Φ.ΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΒΕΕ]

Εταιρεία παραγωγής ειδών συσκευασίας επιθυμεί να προσλάβει ανειδείκευτους εργάτες οι οποίοι έπειτα απο εκπαίδευση θα επανδρώσουν τα τμηματα της παραγωγής.

11 Νοε
Πειραιάς [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ και ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ για φύλαξη σκάφους.. Το ωράριο απασχόλησης είναι: -Πλήρες και κυλλιόμενο. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ) -Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ) -Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ) -Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ) Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327...

... και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Tags:

11 Νοε
Πειραιάς [Seagull]

Ζητείται Υπάλληλος για Ναυτιλιακό Τμήμα Εισαγωγής Διαμεταφορικής Εταιρείας στον Πειραιά . Απαιτούμενα προσόντα : Απαραίτητη προϋπόθεση 2 έτη προϋπηρεσία σε

09 Νοε
Πειραιάς [Booking Mangement(349595)]

Booking Managment is looking for a Digital Marketing Specialist characterised by enthusiasm and creativity! We are looking for smart, aspiring digital

07 Νοε
Πειραιάς [Ναυτικό Πρακτορείο]

Από μεγάλο Ναυτικό Πρακτορείο στον Πειραιά ζητείται Υπάλληλος για το Τμήμα Πρακτορεύσεων (Shipping Agency Department) Αποστολή βιογραφικού στο email : [Για