16 Ιαν

Γεωπόνος - Ν. Πέλλας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γεωπόνος – Ν. Πέλλας (AGR 1501) Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων με εξαγωγική δραστηριότητα αναζητά γεωπόνο για την παρακολούθηση καλλιεργειών συμβολαιακής γεωργίας στην ευρύτερη περιοχή της κεντρικής Μακεδονίας.Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο γεωπονικής σχολής ή σχολής σχετικής με το...

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Πανελλήνια [Εταιρία γεωργικών εφοδίων]

Ζητείται Γεωπόνος ή Τεχνολόγος Γεωπόνος από εταιρία γεωργικών εφοδίων. Aπαραίτητα προσόντα: Ο υποψήφιος πρέπει να έχει πτυχίο με κατεύθυνση τη Φυτική Παραγωγή Πτυχίο αγγλικών επιπέδου Ρroficiency Πολύ καλή γνώση Μs Οffice Δίπλωμα οδήγησης Ηλικία εως 35 ετών Προσφέρονται: Mισθός Μπόνους Αυτοκίνητο Η

07 Φεβ
Πανελλήνια [ΑΝΑΔΕΙΞΗ]

Στέλεχος Προμηθειών (ADM 0902) Νομός Πέλλας / Νομός Ημαθίας Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία με έντονα εξαγωγικό προσανατολισμό, αναζητά στέλεχος προμηθειών για την τήρηση και υποστήριξη των γραφειοκρατικών διαδικασιών προμηθειών, σύμφωνα με τις πολιτικές και διαδικασίες της εταιρίας. Καθήκοντα

04 Φεβ
Πανελλήνια [Δυναμική & αναπτυσσόμενη εταιρία]

Δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία αναζητά: Γεωπόνο για να επανδρώσει μονάδα κομποστοποίησης στη Στερεά Ελλάδα. Ο γεωπόνος θα αναλάβει την οργάνωση, την επιμέλεια και τον συντονισμό της παραγωγικής διαδικασίας και των παραγόμενων προϊόντων – λιπασμάτων. Προσόντα: Πτυχίο με κατεύθυνση

19 Φεβ
Πανελλήνια [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink's Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως υπάλληλος ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

19 Φεβ
Πανελλήνια [VODAFONE]

Συνεργαζόμενη εταιρία με τη Vοdafone – Πάναφον Α.Ε.Ε.Τ. επιθυμεί να απασχολήσει για λογαριασμό της τελευταίας νέα και δυναμικά άτομα στην παρακάτω θέση εργασίας: Εκπρόσωπος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης O/Η κάτοχος της θέσης θα εργάζεται σε κάποια από τις εγκαταστάσεις της Vοdafone στην Αθήνα ή