16 Ιαν

Γεωπόνος - Ν. Πέλλας

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γεωπόνος – Ν. Πέλλας (AGR 1501) Περιγραφή: Μεγάλη βιομηχανία τροφίμων με εξαγωγική δραστηριότητα αναζητά γεωπόνο για την παρακολούθηση καλλιεργειών συμβολαιακής γεωργίας στην ευρύτερη περιοχή της κεντρικής Μακεδονίας.Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο γεωπονικής σχολής ή σχολής σχετικής με το...

Σχετικες Αγγελιες

21 Αυγ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Το ξενοδοχείο 5* Αegean Μelathron στη Χαλκιδική, μέλος της αλυσίδας Αegean Star Hotels, επιθυμεί να προσλάβει σε μόνιμη θέση: Συντηρητή Ψυκτικό / Ηλεκτρολόγο Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο τεχνικής σχολής Τουλάχιστον 5ετή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο 4* ή 5*, 300 κλινών και άνω

21 Αυγ
Πανελλήνια [ΓΕΥΣΗΝΟΥΣ / GEFSINUS]

Η Γευσήνους, η μεγαλύτερη εταιρία συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα ζητά Βοηθό Κουζίνας για την μονάδα παραγωγής της. Προφίλ υποψηφίων: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ενός έτους Κάτοχος πιστοποιητικού υγείας σε ισχύ [Για να στείλετε το βιογραφικό

21 Αυγ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλοι Εξυπηρέτησης Πελατών (6ωρη/8ωρη απασχόληση) Είσαι επικοινωνιακός και ευέλικτος; Σου αρέσει να εξυπηρετείς και να προτείνεις λύσεις; Τώρα, έχεις τη δυνατότητα να γίνεις μέλος μιας δυναμικής ομάδας σε εργασία γεμάτη προκλήσεις! Πού θα εργάζομαι; Θα εργάζεσαι σε γνωστή εταιρία με

21 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Διαθέτεις εμπειρία στην διαχείριση ακινήτων και επιθυμείς να εργαστείς σε μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στην ελληνική αγορά; Εάν είσαι ικανός να διεκπεραιώνεις ταυτόχρονα πολλές αρμοδιότητες και με προσήλωση στην επίτευξη στόχων, τότε, ίσως, η θέση του Υπεύθυνου Διαχείρισης Ακινήτων είναι

21 Αυγ
Πανελλήνια [ARI A.E.]

H ΑRI Greek Antipasti Α.Ε., βιομηχανία τροφίμων με δυναμική εξέλιξη και παρουσία στον χώρο, βρίσκεται στο Λάκκωμα Χαλκιδικής και αναζητά νέο συνεργάτη για τη θέση: Υπεύθυνος Ομάδας Καθαριότητας Παραγωγής Καθήκοντα θέσης: Έλεγχος και καθοδήγηση ομάδας καθαριότητας Καθημερινός έλεγχος των