16 Ιαν

Πωλητής Φαρμακείoυ - Νομοί: Αχαΐας, Ηλείας, Ζακύνθου, Κεφαλονιάς (με έδρα την Πάτρα)

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η φαρμακευτική εταιρία FITO+, με ραγδαία εξέλιξη στον φαρμακευτικό χώρο, δημιουργία Ελλήνων επιστημόνων φαρμακοποιών με παραγωγές φυτικών προϊόντων με εκχυλίσματα από τους βοτανόκηπους της και 6000 συνεργαζόμενα φαρμακεία σε όλη την Ελλάδα ζητά Πωλητή Φαρμακείων για νομούς Αχαΐας - Ηλείας -...

Σχετικες Αγγελιες

17 Αυγ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχετε εμπειρία στις πωλήσεις καταστήματος; Σας ενδιαφέρει ο χώρος των οδοντιατρικών μηχανημάτων; Είστε επικοινωνιακοί με πάθος για πωλήσεις; Αν η απάντησή σας είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σας ενδιαφέρει! Παροχές: Η εταιρία προσφέρει τις παρακάτω παροχές στον πωλητή καταστήματος:

13 Αυγ
Πανελλήνια [NOISIS DEVELOPMENT CONSULTANTS]

Σύμβουλοι Επιχειρησιακής Στρατηγικής και Ανάπτυξης Α.Ε. Η εταιρία μας, μία από τις μεγαλύτερες στον χώρο των συμβούλων ανάπτυξης, αναζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσεων εργασίας στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη. Πωλητής Κωδικός: Π. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι Πέντε (5) έτη προϋπηρεσίας

13 Αυγ
Πανελλήνια [BAZAAR]

Πωλητής /τρια / Ταμίας Super Market - Αθήνα Στην Bazaar Α.Ε, μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας, για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή, με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 142 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικός μας

13 Αυγ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Πωλητής / Leader – Αθήνα Ο πωλητής / leader είναι ο συνδετικός κρίκος και ο δίαυλος επικοινωνίας της εταιρίας με τους πελάτες / μέλη της. Είναι υπεύθυνος για τη στοχευμένη προώθηση των υπηρεσιών του ομίλου στην πελατεία του και την εξαιρετική εξυπηρέτηση του πελάτη / μέλους. Σχεδιάζει, οργανώνει και

13 Αυγ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ιατρικός Επισκέπτης / Πωλητής για προώθηση χειρουργικού αναλώσιμου υλικού με έδρα την Αθήνα. Απαιτούμενα προσόντα: Άριστη ικανότητα επικοινωνίας Επαγγελματισμός Γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Proficiency Χρήση Η/Υ Κάτοχος άδειας οδήγησης αυτοκινήτου Εκπληρωμένες στρατιωτικές